Zadaj pytanie na forum Wamiz

Purina logo

TEO: Dorosły pies do adopcji

 • TEO
 • TEO
 • TEO

  TEO

  “Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokocha…”, czuję to w uszach, nosku i w każdej łapce. I uśmiecham się najpiękniej, jak potrafię, żebyś mnie czasem nie przeoczył fajny człowieku. Mam na imię Teo dla znajomych Teoś i jestem pieskiem niedużym, białym w czarne łatki. Powiedzcie sami, czy znacie jakiegoś innego Teosia z tak wyjątkowym umaszczeniem i podkręconym ogonkiem? Z pewnością nie. Młody i wesoły ze mnie chłopak, lubię pobiegać, powęszyć w trawie, ale najbardziej lubię bawić się w aportowanie. Jestem mistrzem w pogoni za piłeczką. Wszystko to sprawia, że czuję się szczęśliwy. Człowieki mówią, że niesamowity ze mnie strateg i kolekcjoner piłeczek. Cóż, zawsze ze spacerku muszę zabrać piłeczkę do boksu. Jestem pieskiem lubiącym aktywność oraz smaczki i głaski od człowieka. Tego nigdy mi za wiele hau, hauuu… Dobrze dogaduję się z psimi kolegami i koleżankami, bo nie należę do konfliktowych piesków. Dokazujemy razem na wybiegu. Wciąż cierpliwie czekam... i czekam w swoim boksie, aż jakiś człowiek zauroczy się moją wyjątkową urodą i piłkarskim talentem. Kto zobaczy we mnie swojego wymarzonego Teosia? Z kim opuszczę schronisko nucąc pod noskiem: “Ktoś mnie pokochał, niech wszyscy ludzie wiedzą to, ktoś mnie pokochał na dobre i na złe...”

  Jestem wykastrowany, zaszczepiony przeciwko wściekliźnie oraz chorobom wirusowym. Posiadam również chip. W indeksie schroniska znajduje się pod numerem 11830/1/21.

  Jeśli nie możesz adoptować - UDOSTĘPNIJ

  Znajdźmy TEOSIOWI kochający DOM.

  Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt pod numer telefonu:

  Schronisko 530-779-523 lub 54 233-20-21

   

   

  Schronisko dla zwierząt Włocławek

  16 Przemysłowa
  87-806 Włocławek

  Oświadczenie: Informacje na temat zwierząt do adopcji są dostarczane przez schroniska i stowarzyszenia, w których przebywają. Wamiz nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność tych informacji. Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i zachowania zwierząt do adopcji posiada wyłącznie schronisko lub dom tyczmasowy, w którym przebywa zwierzę. Użytkownik zwalnia firmę Wamiz z wszelkiej odpowiedzialności związanej z adopcją zwierzęcia prezentowanego na portalu.

  Inne psy do adopcji w okolicy