Zadaj pytanie na forum Wamiz

Purina logo

PEWEX: Dorosły pies do adopcji

 • PEWEX
 • PEWEX
 • PEWEX

  Pewex jest idealnym towarzyszem zabaw oraz cudownym przyjacielem.

  Opis

  Smutne jest życie Pewexa... Czym zawinił, że odebrano mu wszystkie szczęśliwe chwile? Czas posłanka miękkiego, poranków błogich, czułych dotyków i spacerów długich.
  Pewex to przekochany psiak, średniej wielkości, o wilczastej sierści, z krótkim, zabawnym ogonkiem. Jest idealnym towarzyszem zabaw oraz cudownym przyjacielem. Przyjacielski dla ludzi, łatwo nawiązujący dobry kontakt z opiekunami i wolontariuszami. Jest wesoły, towarzyski i niezwykle kontaktowy. Grzecznie chodzi na smyczy, dogaduje się z innymi psami, a z jego pyszczka nie schodzi sympatyczny uśmiech. Kocha człowieka i spacerki z nim. Bardzo wdzięczny za każdy gest, za każdą chwilę spędzoną wspólnie z człowiekiem. Przykleja się do człowieka, oddając całego siebie, byle być blisko. Jest wielkim pieszczochem, sam chętnie przychodzi do człowieka na mizianie, zwłaszcza lubi mizianko po brzuszku. Uwielbia wszelkiego rodzaju smakołyki. Pewex wciąż przebywa w schronisku, a tak bardzo zasługuje na kochający dom!
  Czemu nikt tego nie widzi oprócz nas? Czy znajdzie się człowiek, który doceni wielkie, kochające serce Pewexa? Czy w końcu doczeka się swego człowieka i wspólnych szczęśliwych chwil?
  Pewex może mieć ok. 5 lat, przyjechał do nas z Wojtyszek. Jest zaszczepiony przeciwko chorobom wirusowym i wściekliźnie. Posiada czip, przeszedł zabieg kastracji. W indeksie schroniska znajduje się pod numerem 11636/83/20.
  Pewex przebywa w Schronisku dla Zwierząt we Włocławku.

  Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt pod numer telefonu:
  Schronisko 530-779-523 lub 54 233-20-21
  Wolontariuszka Iwona 602-186-2

   

   


   

   

  Schronisko dla zwierząt Włocławek

  16 Przemysłowa
  87-806 Włocławek

  Oświadczenie: Informacje na temat zwierząt do adopcji są dostarczane przez schroniska i stowarzyszenia, w których przebywają. Wamiz nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność tych informacji. Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i zachowania zwierząt do adopcji posiada wyłącznie schronisko lub dom tyczmasowy, w którym przebywa zwierzę. Użytkownik zwalnia firmę Wamiz z wszelkiej odpowiedzialności związanej z adopcją zwierzęcia prezentowanego na portalu.

  Inne psy do adopcji w okolicy