Reklama

Jeśli uda Ci się znaleźć kota na tym obrazku, jesteś geniuszem!
© Reddit

Jeśli uda Ci się znaleźć kota na tym obrazku, jesteś geniuszem!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano

Ta obrazkowa zagadka spędziła sen z powiek już tysiącom ludzi na świecie. Nie każdemu udało się dostrzec kota, znajdującego się na rysunku.

 

Chociaż trudno w to uwierzyć, na tej prostej ilustracji znajduje się kot! Aby go dojrzeć, potrzebne jest nie tylko sprawne oko, ale także odpowiednia perspektywa...

Jesteś w stanie go odnaleźć? Ostrzegaliśmy – to niesamowicie trudne zadanie.

Oczy szeroko otwarte

Nie ma wątpliwości, że kot jest idealnym towarzyszem podczas sprzątania. Kobieta na rysunku pewnie myśli to samo, i zamiatając swój dom, zastanawia się, gdzie też podział się jej towarzysz.

Czy już go widzisz?

Tylko najbardziej sprytnym graczom udało się dostrzec zwierzaka. Ostrzegaliśmy, że nie jest to łatwe zadanie i że będziesz potrzebować zdolności abstrakcyjnego myślenia. Oczywiście, po rozwiązaniu zagadki, miejsce w którym znajduje się kot jest nie do „odzobaczenia:”. 

Nadal nie możesz dojrzeć kotka? Oto wskazówka: może być ci łatwiej, jeśli obrócisz obrazek układanki o 90 stopni w prawo.

Jeśli spojrzysz teraz na obrazek, zobaczysz sylwetkę kota na kawałku ściany między głową kobiety, a górną częścią jej miotły.

Zakładamy, że już wiesz co mieliśmy na myśli, ale na wszelki wypadek poniżej podajemy rozwiązanie. Zarys kota jest doskonale widoczny na żółtej ścianie.

© Reddit
Zapisz się na nasz cotygodniowy newsletter!
Zapisz się na nasz newsletter

Sondaż Wamiz: podziel się z nami swoją opinią

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

2 komentarzy

Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

2 komentarzy na temat 2

Chcesz udostępnić ten artykuł?