Reklama

kobieta na rysunku
© Reddit

Jeśli uda Ci się znaleźć kota na tym obrazku, jesteś geniuszem!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano

Ta obrazkowa zagadka spędziła sen z powiek już tysiącom ludzi na świecie. Nie każdemu udało się dostrzec kota, znajdującego się na rysunku.

 

Chociaż trudno w to uwierzyć, na tej prostej ilustracji znajduje się kot! Aby go dojrzeć, potrzebne jest nie tylko sprawne oko, ale także odpowiednia perspektywa...

Jesteś w stanie go odnaleźć? Ostrzegaliśmy – to niesamowicie trudne zadanie.

Oczy szeroko otwarte

Nie ma wątpliwości, że kot jest idealnym towarzyszem podczas sprzątania. Kobieta na rysunku pewnie myśli to samo, i zamiatając swój dom, zastanawia się, gdzie też podział się jej towarzysz.

rompecabezas completo gato escondido

Czy już go widzisz?

Tylko najbardziej sprytnym graczom udało się dostrzec zwierzaka. Ostrzegaliśmy, że nie jest to łatwe zadanie i że będziesz potrzebować zdolności abstrakcyjnego myślenia. Oczywiście, po rozwiązaniu zagadki, miejsce w którym znajduje się kot jest nie do „odzobaczenia:”. 

Nadal nie możesz dojrzeć kotka? Oto wskazówka: może być ci łatwiej, jeśli obrócisz obrazek układanki o 90 stopni w prawo.

Jeśli spojrzysz teraz na obrazek, zobaczysz sylwetkę kota na kawałku ściany między głową kobiety, a górną częścią jej miotły.

Zakładamy, że już wiesz co mieliśmy na myśli, ale na wszelki wypadek poniżej podajemy rozwiązanie. Zarys kota jest doskonale widoczny na żółtej ścianie.

solucion gato escondido

© Reddit
Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

2 komentarze

Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

2 komentarzy na temat 2

Chcesz udostępnić ten artykuł?