Obcy kot wchodzi do domu i terroryzuje moje koty

Iza123
Iza123

Witam, mieszkam do wsi, mam 4 koty, mają do dyspozycji pomieszczenie gospodarcze znajdujące się w domu w drzwiach jest klapka więc mogą swobodnie wychodzić na dwór. Od dłuższego czasu przychodzi do nas kocur z sąsiedztwa (jest zadbany i dobrze karmiony przez sąsiadów)  i bezczelnie wchodzi do tego pomieszczenia wyżera karmę i terroryzuje koty. Od prawie miesiąca był spokój aż do ostatniej nocy. 2,5 tygodnia temu nasza kotka urodziła 1 kociatko wszystko było ok a dziś rano lub w nocy ten kocur musiał wynies i zabić kociaka bo nigdzie go  nie ma a kotka chodzi i szuka. Inny sasiad mówił że widział wczoraj wieczorem tego kocura jak się kręcił blisko nas. W nocy było słychać jakieś kocie porachunki w okolicy podwórka ale prawie codziennie coś słychać. Co mogę zrobić by to kocisko nie wchodziło mi do domu ? I by taka sytuacja się nie powtórzyła? Zamknięcie kotów w domu odpada. 

1 odpowiedź
Krystyna
Krystyna

Najlepiej odstraszac kota wodą. Koty nie lubią wody, a jednoczesnie nie zrobi mu sie krzywdy w ten sposob. Ale zasadniczo ciezka sprawa, walczą o terytorium najwidoczniej.

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?