🥺😢😭P😢O😢M😢O😢C😢Y😭😢🥺

PieskiKoniki
PieskiKoniki

Wróciłam ze spaceru z moją 13 letną sunią charta polskiego Siną, położyła się na legowisku i zasnęła😢(...)czy morzna pochować psa w ogródku?

Bo chcę pamiętać o moim pierwszym psie!😢

🥺😢😭😩🥺😢😭😩

10 odpowiedzi
Pies_Fado
Pies_Fado

Teraz raczej nie można ale są specjalne cmentarze dal psów.

Cytuj
PieskiKoniki
PieskiKoniki

Tak wyglądała😢
Cytuj
PieskiKoniki
PieskiKoniki

Umarła😢

Cytuj
Rdodevu0
Rdodevu0

1. Mega mi przykro i współczuję ci bo ja sama straciłam najlepszego przyjaciela i nikomu nie polecam😓

2. Praktycznie to możesz ale czy to legalne to bym się kłóciła. Wiem że trudno o tym się czyta czy pisze ale są dwa sposoby. Można pojechać do krematorium dla zwierząt lub na specjalne cmentaże dla zwierząt(jeśli jest coś jeszcze to możecie pisać ja znam te dwie metody) 

3. Pamiętaj że to iż na twoim ogrodzie nie zakopiesz swojego ukochanego psa nie oznacza że nie możesz postawić mu tam takiego jakby nagrobka (są chyba firmy które wykonują takie coś) 

4. Trzymam kciuki za ciebie i za to że może kiedyś odważysz się kupić/zaadoptować drugiego psa. serdecznie pozdrawiam😔

 

Cytuj

 

Raczej nie można w ogródku teraz zakopując swych ukochanych zwierząt bo prawo tak mów (już oni mnie s tym prawem wkurzają) ale są specjalne cmentarze dla zwierzat 

 

Cytuj

przykro mi ale jak mówiła mi mama jak pies pójdzie za tęczowy most to kolejny pies  poprawia humor

Cytuj
^_^
^_^

Bardzo mi przykro🥺jestem pewien że był to pies którego bardzo kochałeś /aś🥺🥺🥺😞 spoczywa w pokoju 😔😔😔🥺🥺

Cytuj
Chmurka-
Chmurka-

Bardzo i to bardzo mi przykro 🥺🥺.

Nie martw się może teraz twój pies bawi się z innymi pieskami bardzo i to bardzo daleko ☺️☺️. 

Ale wiecie co bo ja naprzykład też straciłam szczeniaczka misia był puchaty🥰 ale wróćmy do tematu , no i ja naprzykład zakopałam na podwórku go i co teraz też tam leży. Ale wsumie to zależy kto gdzie mieszka 🥰

Cytuj
Pieski_kotki
Pieski_kotki

naprawdę spółczuje ja niestety nie odpowiem na to pytanie czy można ale powiem że mój piesek umarł więc kupiłam sobie nowego ponieważ ja kocham zwierzaki 💖 one som mega 💖💖

Cytuj
E__p
E__p

No i 🤣

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?