Osłabienie

Gosiaczek34
Gosiaczek34

Witam, 

Moja Suszka ma niecale 3 lata  dwa dni temu zasłabła i nie mogła otworzyć oczu, po chwili doszła do siebie ale dziwnie się zachowuje, zatacza się nie chce wstawać  praktycznie cały czas spi. Jest bardzo spokojna . Dodam że ma cieczkę ale nigdy się tak nie zachowywała.  Byłam u weterynarza ale nic nie znaleźli za parę dni mamy Termin na pobranie krwi ale szkoda mi psiaka i chciała bym jej jakoś pomóc. Momentami wygląda jak by kręciło jej się w głowie . 

3 odpowiedzi

Hmm nie wiem co to mogło by być ale mam jedną sugestie.

Czy zmieniałaś jej ostatnio karmę? Bo może pies się przyzwyczaił do tej karmy którą dostawał a w tej nowej jest coś szkodliwego dla niego albo itp.

Jest jeszcze druga opcja. Może wyprałaś lub umyłaś coś chemią a pies to wziął do pyska i ta chemia mu zaszkodziła.

Naprawdę nie wiem co to może być ☹️

Powodzenia u weta i zdrowka dla Pani suczki 🥳💞

Cytuj
Almi_sso
Almi_sso

A jaka rasa? Może być to spowodowane przez jedzenie albo przez chemię jak sprzątałaś.

Pisz co się dzieję z psiakiem

Życzę powodzenia z psiakiem🐕🐕🐶

Cytuj
Wika
Wika

Cześć nie jestem do końca pewna ale może mieć problem z organizmem lub ze zdrowiem jeżeli zrobisz badania proszę napisz czy wszystko dobrze z psem ponieważ może być osłabiony małą ilością snu albo mógł się na przykład zatruć kością od kurczaka bo nie daje się kości całej tylko odkraja się chrząstki miałam praktyki na weterynarza więc wiem takie rzeczy jak coś to napisz ja ci powiem co dalej w tej chwili nie chcę ciebie źle nastawiać ale może być problem ze zdrowiem twojego pieska więc czekaj cierpliwie na wyniki i miłej nocki ci życzę pa pa 😁🙈🙉🙊

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?