Jaka rasa psa dla pary do bloku?

etomeek
etomeek

Cześć. Szukamy z narzeczoną psiaka do średniej wielkości mieszkanka w bloku. Ostatnio pożegnaliśmy króliczka, a że kochamy zwierzaki to chcemy spróbować czegoś innnego i zapełnić trochę pustkę. Narzeczona miała już niegdyś pieska-kundelka, dla mnie to będzie pierwszy kontakt. 

Mamy kilka założeń:

- Piesek mały lub średniej wielkości

- Łagodne usposobienie, typ pieszczocha, kanapowiec lub piesiek o maksymalnie przeciętnej aktywności 

- Piesek, który da radę wytrzymać te 8-9 godzin bez właścicieli

- Mniej ważne rzeczy: niezbyt wysokie koszty utrzymania, fajnie jakby piesiek był długowieczny i nie szczekał jakoś bardzo dużo, żeby sąsiedzi nas nie znienawidzili :D

- W perspektywie 2 lat planujemy dzieciaka :)

Myśleliśmy wstępnie o maltańczyku. Co sądzicie, jakie rasy jeszcze polecacie?

4 odpowiedzi

Myślę że Beagle będzie dla was🥰

Cytuj
Almi_sso
Almi_sso

Myślę że maltańczyk jest tak średnio jeśli chodzi o samotność i lubią uciekać. Może też to być np.Chihuahua w samotniści są lepsze od maltańczyków.

Cytuj

Resztę treści znajdziesz pod reklamą

Wika
Wika

Owczarek środkowoazjatycki średni ponieważ mam psa i te psy akceptują dzieci i jak chcesz je wychować takie będą ją jednego mam pieszczotę i kanapowca a drugiego takiego energicznego i głośnego 🐶🐕🐩🦮🐕‍🦺 i nie masz dużych wydatków ponieważ one nawet mogą jeść resztki z obiadu i nie będą głodne ale jest jeszcze karma sucha nie jedzą dużo więc opakowanie 10l (10kg) starczy na miesiąc 

Cytuj
Pieski_kotki
Pieski_kotki

Owczarek niemiecki? Może być

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?