Jaka karma jest najlepsza

Almi_sso
Almi_sso

Jaka karma jestl odnowienia dla rocznego psa? 

Proszę o pomoc🐕🐩

4 odpowiedzi
Wika
Wika

Karma najlepiej dla szczeniąt możesz na stronie internetowej sprawdzić jakie karmy będą najlepsze ja moim psiakom kupowałam brit jak miały rok jest to karma nawet droższa ale opłaca się bo roczne psiaki nie umią pogryźć tak dobrze a jest mała . Możesz jeszcze kupić karmę specjalną do rasy twojego psiaka i dodatkowo będzie pewnie dla szczeniąt 

Cytuj
Almi_sso
Almi_sso

Karma najlepiej dla szczeniąt możesz na stronie internetowej sprawdzić jakie karmy będą najlepsze ja moim psiakom kupowałam brit jak miały rok jest to karma nawet droższa ale opłaca się bo roczne psiaki nie umią pogryźć tak dobrze a jest mała . Możesz jeszcze kupić karmę specjalną do rasy twojego psiaka i dodatkowo będzie pewnie dla szczeniąt 

Dzięki ja na razie używam karmy dla rasy

Cytuj
anioolek87
anioolek87

U nas najlepiej sprawdza sie karma. Mają bardzo dużo rużnych gatunków, myślę że znajdziesz tam spokojnie coś dla siebie. Ja dość długo szukałam odpowiedniego jedzonka by nasza sunia była zadowolona teraz zajada aż jej sie uszka trzęsą

Cytuj
lucius
lucius

hej, Ja swojego labka karmiłem od poczatku (od szczeniaka) mieszanką sucha czasem, pozywna świerza i sie doskonale sprawdziło. Jako szczeniak dostawał sporo delikatnego mięsa z warzywami. Teraz mamy druga sunię i tez dostaje to samo. Doskonale sie sprawdziło karmienie dietą barf

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?