6 pies😳

Hejj 

Mam taki pomysł na najbliższy czas aby zaadoptować kolejnego psa. Tak wiem dużo ich... To będzie już 6.... Mam 3 owczarki niemieckie i 2 mieszańce... Oraz 2 koty.

I teraz mam takie pytanie czy anatolian będzie dobrym pomysłem na kolejnego psa?

Mieszkam w ogromnym domu z dość sporym polem. Więc będzie miał gdzie biegać. Jedzenia też mu nie braknie bo musiałam założyć spiżarnię na jedzenie psów tyle go mam. Atmosfera w domu jest przyjazna więc będzie mu tu super czuło. Ale nie wiem czy dogada się on/ona z moimi pieskami które już mam... Boję się że psy nie dogadają się ze sobą.

Pomożecie?😞

 

 

 

3 odpowiedzi
Almi_sso
Almi_sso

Hmmm powinny go za akceptować to też zależy jak się dogadają czasami tak albo nie ale powinny się akceptować

Powodzenia🐕🐶🐩

Cytuj
Wika
Wika

Możesz mieć problem z owczarkami ponieważ one nie dokońca akceptują inne psy albo koty nie tylko owczarki niemieckie ale też np.środkowoazjaryckie itp. więc możesz mieć mały problem z owczarkiem 

 

I jeszcze najważniejsze jeżeli owczarki są już w miarę dorosłe to pewnie będą nie dobre i owczarki nie lubią zazwyczaj ANATOLIANÓW

 

więc powodzenia. 😁🐾

 

 

 

 

 

Cytuj

Resztę treści znajdziesz pod reklamą

Wilu24
Wilu24

To żaden problem. Powodzenia!

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?