Kołtun

Dziekan
Dziekan

 dobry, przychodzę z dość nietypowa sprawą ponieważ niewiem co robić. Chodzi o kota, mój kot nie lubi bardzo być czesany, syczy atakuje itp. Darowalem sobie czesanie  jego ponieważ byłem bezradny. Dzisiaj odkryłem z boku lewego ucha  dość duży kołtun, na szczęście udało mi się to wyczesac. I chciałbym się dowiedzieć czy będzie to widoczne że kto miał ten kołtun, i że został on usunięty? I prosiłbym o jakieś rady abym mógł normalnie w całości wyczesac kota aby nie było takich już sytuacji. Chciałbym się też dowiedzieć czy będzie widoczny ten wyczesany kołtun, dziękuję za każdą pomoc. Pozdrawiam 

2 odpowiedzi

Pewnie przez jakiś okres czasu będzie widoczny.

Kota możesz czymś zająć podczas czesania np zabawka, smakołyk. Albo załóż mu kaganieć dla kota i niech mu trzyma łapy czy itp.

Możesz również zakupić rękawice do czesania. Polega ona na tym że gdy ją założysz wystarczy głaskac kota a rękawica go wyczesze ponieważ ma takie materiałowe szczotki na swojej powierzchni i to one przy głaskaniu rozczesują futro🧤🐈

 

Cytuj
Ameliakot
Ameliakot

Kołtun jakioś z tydzień będzie widziany. A na czesanie polecam smakołyk kakaniec to zły pomysł bo pupil może mieć jakiś problem może go boleć skura dlaczego syczy i drapie zalecam by pójść z nim do weterynarza by sprawdził czy na pewno ma problemy z skórą . 🐈

Cytuj

Resztę treści znajdziesz pod reklamą

Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?