Ubezpieczenie kosztów leczenia psa

JohnnyPuch
JohnnyPuch

Zastanawiam się nad ubezpieczeniem kosztów leczenia weterynaryjnego. Czy ktoś z Was ubezpieczył swojego psa? Czy korzysta? Czy warto? Chodzi o https://bezpieczny.pl/ubezpieczenie-psa/02455

3 odpowiedzi
Wika
Wika

Jest to nie do końca dobry pomysł ponieważ i tak dostanie się mniej na leczenie psa stosowałam i nic z tego dobrego nie miałam . Myślę że pomogłam . Miłego wieczoru 😀

Cytuj
Bezza
Bezza

A ja mam to ubezpieczenie i polecam! Im większy pies tym większe koszty leczenia u weterynarza. Nie ma pełnej refundacji ale miałam rachunek 1259zł za leczenie łapy mojej Bezy i Generali zwróciło mi 1133zł. Zwracają mi 90% lub 70% ponieszionych kosztów, w zależności od wybranego wariantu.

Cytuj
banti
banti

Podbije nieco tekst ponieważ również zastanawiam się nad tym ubezpieczeniem a jego cena w porownananiu do kosztów weterynarza wydaje się interesujaca. 

Jak wygląda kwestia ewentualnej zgłoszonej szkody? Czy generali wypłaca środki w przypadku choroby pieska czy też jest poszukiwanie na siłe pretekstów żeby nic nie wypłacić? W jakim czasie od ewentualnego zgłoszenia faktycznie następuje zwrot środków? 

 

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?