Karma Purina Pro Plan OptiDigest

Exculler
Exculler

Witam Psijaciele! :)

Chcialbym się z Wami podzielić opinią na temat karmy PURINA® PRO PLAN® OPTIDIGEST®. 

W Ostatnim tygodniu ja i moj Lucky Maltańczyk bylismy szczęśliwcami i otrzymaliśmy możliwość testowania karmy purina pro plan optigest jako ambasadorzy z kampanii Steetcom. 

W czasie trwania kampani otrzymalismy 5 paczek cudownej karmy purina. Przyznam szczerze, ze wcześniej nigdzie nie widzialem tej karmy, dlatego byłem ciekaw czy przypasuje mojemu niejadkowi. Karma jest idealnie dopasowana do malych piesków, ma rewelacyjny sklad i idealną wielkość ziarenek, piesek nie ma problemu z gryzieniem kawałeczków. 

Zacznijmy od tego, ze moj Lucky jest typowym wrażliwcem, mało która karma mu pasuje, często mamy problemy z jedzeniem, Lucky jest bardzo wybredny i czesto mamy problemy z biegunkami i wymiotami. Piesek jest przebadany, poprostu ma wrazliwy przewód pokarmowy. Po otrzymaniu karmy, odrazu stwierdzilem, ze zaryzykuje i dalem mu odrobinkę w formie smaczkow. Jakież bylo moje zdziwienie, gdy Lucky doslownie pochłonął cala garstkę karmy. W kolejnych dniach dawkowalem mu karmę w większych ilosciach. Piesek je az mu sie uczy trzęsa, nie mamy problemu z wybrzydzaniem, piesek robi ladne kupy, nie przelewa mu sie w brzuszku. 

Jestesmy z Luckim bardzo zadowoleni z możliwości testowania karmy, ponieważ w koncu trafilismy na karmę, ktora mu smakuje, ma rewelacyjny sklad i mu nie szkodzi! Już wiemy, ze karma purina pro plan zostanie z nami znacznie dluzej!

0 réponses
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?