Purina PRO PLAN

Minuta93
Minuta93

Purina PRO PLAN OPTIDIGEST spowodowała że mój piesek nie chce spróbować innej karmy oprócz tej. Od kąt mój piesek spróbował tej karmy to minęły mu wzdęcia oraz nabrzmiały brzuszek ( nie puszcza już tych bończków) co miało miejsce przy stosowaniu innych karm. Piesek stał się aktywniejszy i bardziej aktywny w ciągu dnia, chętniej się bawi z moim synkiem. Karma Pro Plan OPtidigest jest idealna karma która siwetnie nadaje się do stosowania podczas nauki sztuczek. Piesek chętnie chce wykonywać oraz uczyć się nowych sztuczek. Karma Pro Plan posiada świetne zamknięcie, dzięki któremu karma nie wysusza się i nie traci zapachu, który przyciąga mojego pupila.

A czy wy już próbowaliście tę karmę? Jak wasi przyjaciele reagują na nią? Czy faksami oszaleli na jej punkcie co mój piesek ? 

 

2 odpowiedzi
kasia60
kasia60

Potwierdzam karma dla pieska Purina jest naprawdę super.Karmę ta dostałam do testowania. Na początku pies był nie chetny do spróbowania,ponieważ nalezy do bardzo wybrednych.Po kilku podejściach i próbach,mojej Luniebardzo smakuje.Jest weselsza i skora do zabawy,a jej sierść lśni jak po najleprzej odżywce.Teraz jak czeka przy misce aż jej dam jeść,to potrafi piszczeć i skomli.Bardzo podoba mi się że karma jest w postaci suchej i mogą wybrać jaką chcem i dopasować ją do wieku pieska.Luna je PurineProPlan Small&Mini jest to karma lekkostrawna i dlatego jest idealna dla mojego pieska, który miał problemy z jelitami.Podając karme swojemu pieskowi jestem spokojna że daję mu wszystko co najlepsze i mogę być spokojna,że zawsze będzie zdrowy i chętyny do zabaw z innymi psami.

Cytuj
detektywmewa1
detektywmewa1

Karmę otrzymałam w ramach testowania. Karma Purina Pro Plan Optidigest dedykowana jest dla psów ras małych i miniaturowych. Mimo że mój Psiak jest rasy średniej zgłosiłam się a w sumie Pieska do testów ;) ponieważ nie ma części zębów a od pewnego czasu ma problemy z tymi co zostały i je karmy z małymi ciasteczkami, a do tego mając 11 lat musi dbać o swój układ pokarmowy. Piesek jest zachwycony karma od pierwszego powąchania. Chętnie ją je, ciasteczka są idealnej wielkości więc nie ma problemów z gryzieniem karmy. Karma ma bardzo dobry skład, zapach jest przyjemny, piesek nie ma po jej zjedzeniu problemów żołądkowych, siersć jest gładka i błyszcząca. Wygodne opakowanie zamykane na suwak.

Cytuj

Resztę treści znajdziesz pod reklamą

Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?