Żywienie karmą Purina Pro Plan

Katrin145
Katrin145

Witam wszystkich, 

Jestem przeszczęśliwa posiadaczką 5- letniego Labradora, który bawi się "Bąbelek". Mój piesek miał straszne problemu z trawieniem. Wydęty brzuch, gazy, biegunki byly na porządku dziennym. Z pomocą przyszła przecudowna karma dla psów Purina Pro Plan Optidigest z jagnięciną. Od kiedy mój piesek je ta karmę problemy z trawieniem zniknęły jak i niecheć do jedzenia. Zajada ją aż mu się uszy trzęsą. Jest żywy i ma dużo energii. Polecam wszystkim! 

A jakie macie swoje sposoby na problemy trawienne swoich piesków ? :) 

2 odpowiedzi
ankaaaa
ankaaaa

U nas też był problem z kupą. twoja karma też nie pomogła :( dopiero karma Empire rozwiązała problem. Pozdrawiam serdecznie Bąbelka :) 

Cytuj
aniasob
aniasob

Mam yorka.Karma sucha Purina Pro Plan zadba o odpowiedni rozwój psa, dostarczy mu niezbędnych witamin i minerałów. Dzięki karmie suchej Purina Pro Plan Mój pies otrzymuje odpowiednią ilość energii. Małe pieski wymagają dużo więcej energii niż mógłby wskazywać na to ich wzrost. Dlatego skomponowanie takiego posiłku w domu mogłoby stać się nie lada wyzwaniem dla opiekuna. Dzięki karmie suchej mók pupil otrzymuje skoncentrowaną dawkę pokarmową, smaczny posiłek i co najważniejsze zdrowy podany w łatwej do strawienia formie. Mój pies ma delikatny żołądek i weterynarz zalecił delikatną dietę to karma Purina Pro Plan spełniła wszystkie wymagania młodych psów. Skoncentrowana dawka witamin i białka wzmocni mojego psa i dodaje mu sił do zabaw i psot.

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?