Karma z indykiem dla alergika

Simba2021
Simba2021

Witam, poszukuje karmy suchej i mokrej o smaku indyka, ponieważ Simba po badaniach okazało się, że ma alergię pokarmową, więc zmieniany żywienie na jednobiałkowe. Czytając skład okazuje się, że indyka jest tyle co kot napłakał - cóż za absurd w tej sytuacji. Czy korzystając z doświadczenia Forumowiczów mogę liczyć na jakąś podpowiedź w kwestii producentów, gdzie skład będzie nie 4% czy 8% indyka a reszta to baza z kurczaka czy wołowiny?

2 odpowiedzi
Anna_ZH
Anna_ZH

Mac's ma karmy "Monoprotein", w tym indyczą, ponadto Animonda Carny monoproteinowa z indykiem, Gussto z indykiem, Stuzzy Monoprotein, Mjamjam, Venandi.

Czy lekarz zasugerował zaczynanie właśnie od indyka? Przy diecie eliminacyjnej zwykle wybiera się jakieś mało "popularne" białko, które najrzadziej sprawia problemy. Mam kotkę z alergią pokarmową i zaczynaliśmy od jagnięciny, później wszedł kangur.

Cytuj
Simba2021
Simba2021

Dziękuję za odpowiedź. Weterynarz zasugerował właśnie indyka i póki co chyba podziałało. Jesteśmy na etapie leczenia. Animonda doskonale się sprawdziła i dalej próbujemy propozycję od Mac'sa. Pozdrawiamy Ania i Simba 😊

Cytuj

Resztę treści znajdziesz pod reklamą

Ładowanie reklam ...

Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?