walka kota

często widzę gryzacę się walczące koty co zrobić by się nie biły tam dużo kotów się rozmnaża na tej ulicy

3 odpowiedzi
Chmurka-
Chmurka-

Koty zawsze gdy się nie znają czy coś to się atakują gryzą i syczą na siebie nie da się nic zrobić raz gdy byłam u mojej cioci to tam za płotem z 2 koty się gryzły i takie żeczy robiły a gdy podeszłam bliżej to ... No ok to na mnie zaczeły syczeć i jeden mnie ugryzł bo chyba miał wścieklizne bo mu piana w buzi była a drugi mnie podrapał 😭😭 więc czasami koty też są niebezpieczne i jak mówiłam nie da się nic zrobić...

Cytuj
Anna_ZH
Anna_ZH

Kastracja to podstawa - gmina powinna ją zapewnić w wybranych lecznicach. Jeśli masz możliwość złapania kotów lub poproszenia o pomoc fundacji, warto to zrobić. Koty będą spokojniejsze i nie będą się rozmnażać, powiększając problem bezdomności.

Cytuj
Kocham_konie
Kocham_konie

Kastracja to podstawa - gmina powinna ją zapewnić w wybranych lecznicach. Jeśli masz możliwość złapania kotów lub poproszenia o pomoc fundacji, warto to zrobić. Koty będą spokojniejsze i nie będą się rozmnażać, powiększając problem bezdomności.

Nie można bo to koty dzikie

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?