Dziwne zachowanie psa

Pieski_kotki
Pieski_kotki

Hej potrzebuje waszej rady ostatnio mój pies nie chce jeść kiedy daje mu do miski jego ulubione jedzenie to on tylko spojrzy na nie i je omija i ostatnio widzę że on cały czas żuje i nie wiem czy z tym pójść do weterynarza jak na razie nie idę i się pytam was i ostatnio dużo mega śpi i nie chce nawet się bawić a on kochał się bawić ze mną 😔🥺 

 

 

Jak wiecie co to może być to napiszcie mi tu na dole👇

3 odpowiedzi
Zuzix
Zuzix

Trochę słabo wiesz mój pies miał tak samo poszłam do weterynarza i weterynarz otworzył mu buzię i miał odgroma w środku biedronek 🥺 nie wiem skąd się wzięły ale weterynarz próbował mu to wyczyścić moi wyczyścił ale piesek z bulu umarł😞 ale zawsze jest u mnie w serduszku więc pieski_kotki idź do weterynarza szybko jak najszybciej możesz rozumiesz? Idź najlepiej 

Cytuj
Koziara
Koziara

Trochę słabo wiesz mój pies miał tak samo poszłam do weterynarza i weterynarz otworzył mu buzię i miał odgroma w środku biedronek 🥺 nie wiem skąd się wzięły ale weterynarz próbował mu to wyczyścić moi wyczyścił ale piesek z bulu umarł😞 ale zawsze jest u mnie w serduszku więc pieski_kotki idź do weterynarza szybko jak najszybciej możesz rozumiesz? Idź najlepiej 

Tak samo sądzę 

 

Cytuj
Marek999
Marek999

wydaje mi się, że warto byłoby się z tym psiakiem przejść do weta. Z tego co opisałeś, coś może być nie tak, zwłaszcza że nie chce jeść, dużo śpi, i nie bawi się tak jak zwykle. Weterynarz na pewno będzie w stanie lepiej ocenić sytuację i dać ci konkretne rady. Nie czekaj zbyt długo, lepiej być bezpiecznym niż potem żałować, że się nie zareagowało.

 pozdrawiam Marek https://mazzani.pl 😊

 

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?