kot ,pies i świnki morskie konkurs wamiz

Anonimowy użytkownik
Anonimowy użytkownik

Hej,ostatnio mam taki problem,mam od 2 lat świnki morskie (dwie).Niedawno zaadoptowałam także psa,myślałam że się polubią.Ale pies się na nie rzucił i musimy ich bardzo pilnować.na ich widok cały się oblizuje,ja wiem że to instykt ale czy on już zawsze będzie chciał je zjeść?
A teraz pojawia się problem,ponieważ niedługo chcemy wziąść kota,ale jak pies rzuca się na świnki to jak sądzicie z kotem będzie lepiej?Czy to możliwe że na psa wpływa to że nie wychował się ze świnkami?
Konkurs wamiz

3 odpowiedzi
Milana
Milana

Nie wiem czy przyjęcię kota złagodzi jakoś instynkt psa prowadzący go do zjedzenia świnek morskich. Lecz jeżeli kot będzię typu rasy np. Brytyjczyk który ,,odwarznie stąpa po ziemi'' będzie mugł ,,ustawić'' sobie psa. (Nawet jeżeli pies będzię naprawdę spory). Kot poprostu pokarze co pies może a co nie i za co oberwie pazurami. Lecz jest też taka możliwość że kot też będzię chciał świnki morskie upolować.

Pozdrawiam

PS. Oco chodzi z tym konkursem?

Cytuj
Mona
Mona

Uważam, że jeśli pies rzuca się na swinki morskie, to tym bardziej rzuci się na kota. Jasne, że na psa wplywa to, że nie wychował się ze swinkami, tak samo jak bedzie mialo znaczenie, że nie wychował się z kotem. Wydaje mi się, że to jest bardzo zły pomysl, żeby brać kota. 

Cytuj
Sannn455
Sannn455

Mój pies wychowywał się z chomikiem i bardzo go lubił. Niedawno adoptowałam dwie myszki i niestety nie jest w stanie ich zaakceptować

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?