Problem zdrowotny

Lena
Lena

Witam 

Od dłuższego czasu mam problem z pupilem, wszystko zaczęło się z 4 tygodnie temu kiedy pupil przestał się poruszać i stracił apetyt do jedzenia wezwałam pogotowie weterynarza co po 40 minutach otrzymał pomoc został zbadany i otrzymał 2 zaszczyki (przeciw zapalny i przeciw bólowy) ponieważ wizyta odbyła się w domu skierowali mnie następnego dnia do kliniki żeby zrobić usg, po zrobieniu usg okazalo się ze ma prostatę dali leki ale po 10 dniach nic się nie polepszyło więc stwierdzili ze trzeba przeprowadzić zabieg, po zabiegu zaczął sikac bardzo dużo i bardzo często (to nie było odawanie moczu jak zawszę tylko kropelkujac potrafił sikac po 7 minut) nocą nie wytrzymywał i sikal pod siebie, wrucilam do kliniki zrobili badanie moczu i badanie krwi okazalo się ze ma krew w moczu i bakterie podniesiony również ma minimalnie cukier dostał leki (meloxoral 1.5mg,enrox 150mg,metrobactin 500mg) gdy zaczelam mu podawać te leki przestal całkiem sie poruszać i tylko spi jak na spacer idzie to tylko załatwić swoje potrzeby i wraca spowrotem do domu przy tych lekach zaczął wymiotować nie wiem co mogę jeszcze zrobic 😞 czy to jest normalne przy lekach takie zachowanie pupila? Zaznaczam że nigdy wcześniej nie chorowal pozdrawiam

2 odpowiedzi
Iwona
Iwona

Jesli wymiotuje po lekach to niedobrze, bo wtedy zwraca też te leki, które przyjął... Tutaj raczej nikt sie nie wypowie, czy lekarz przepisał dobre leki, ja bym do niego zadzwoniła i powiedziała, że reakcja psa jest zła, że wymiotuje i lekarz chyba powinien zmienić leczenie.

Biedna psinka i biedna ty, powodzenia!

Cytuj
Lena
Lena

Dziękuję za pomoc tak zrobie zadzwonię i sie dowiem pozdrawiam również 🤗🤗

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?