Karma dla psa z Biedronki

aneczkaxoxo
aneczkaxoxo

Hej, czy polecacie karmę dla psa z Biedronki? Wiem, że niby te marketowe to nie dobre, ale słyszałam, że mają całkiem niezły skład. Czy ktoś z was karmi pieska taką karmą?

5 odpowiedzi
Evvka
Evvka

Nie polecam karm marketowych. Dobra karma o bogiatym składzie i złożona z produktów dobrej jakości niestety musi kosztować, według mnie. 

Cytuj
KlaudiaD
KlaudiaD

Jedyną karmą, która się nadaje to karma Maxi Natural. Ale na większą skalę polecam jednak kupować przez internet. Są dużo lepsze karmy i na pewno taniej wyjdzie. 

Cytuj
Sannn455
Sannn455

Z tego co wiem supermarkety mają bardzo słabe karmy. Bardziej fastfoody, więc nie polecam. Mój pies je brit care, nie jest jakoś bardzo droga a ma bardzo fajny skład 

Cytuj
Kot_gaja
Kot_gaja

Karmy z marketów zawsze mają zły skład czyli nie są dobrej jakości. Nie polecam ich.   Lecz nie wszystkie karmy że sklepów typu maxi zoo są dobrej jakości. W prawie każdym takim sklepie są takie sprzedawane, najlepiej poprosić któregoś z pracowników o radę jaka jest najlepsza. Możliwe jest że za większą puszkę mokrej karmy będzie trzeba zapłacić około 20zł.

Cytuj
Wika
Wika

Nie podawaj bo będziesz miała po psie ponieważ karma z super marketów ma bardzo nie zdrowy skład najlepiej podać karmę która ma dodatkowe witaminy moje psy jedzą karmę brit ma zdrowy skład i naturalne składniki jest droga ale opłaca się dla zdrowia naszych kochanych pupili ❤️

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?