Spóźnione odrobaczanie moich szczeniaków

P
Percheolive3342 Ikona przedstawiająca flagę francuski
Zgłoś

Zapomnieliśmy o odrobaczeniu naszych szczeniaków. Trochę wymiotowały, a jeden z nich ma chyba obolały brzuszek. Co robić?

Przetłumaczony francuski
icon info

Treści na forum są czasami tłumaczone z innego języka, a posty mogą dotyczyć krajów z innymi przepisami dotyczącymi zwierząt.

Ponieważ forum jest tłumaczone automatycznie przez sztuczną inteligencję, tłumaczenia mogą zawierać błędy.

Ładowanie edytora

Napisz wiadomość i jeśli chcesz, prześlij zdjęcie. Prosimy o przestrzeganie zasad kulturalnej dyskusji.

Twój post będzie widoczny dla wszystkich członków międzynarodowego forum Wamiz.

2 odpowiedzi
Sortuj według:
  • CourlisMystifiant9672
    Courlismystifiant9672 Ikona przedstawiająca flagę niemiecki
    Zgłoś

    Czasami w dzisiejszych czasach po prostu potrzebujesz niezawodnego narzędzia, żeby efektywnie zarządzać swoim kapitałem. Dzięki programowi inwestycyjnemu BAYKAR https://baykarprogramı.com/ znalazłem opcję, która świetnie wpisuje się w moją codzienność, i to bez konieczności ciągłego śledzenia kursów. Co prawda na początku miałem pewne trudności i przy pierwszych próbach straciłem trochę pieniędzy, ale po krótkim okresie adaptacji system okazał się dla mnie niezwykle zyskowny.

    Przetłumaczony z niemieckiego
    ProvetoJuniorConseil
    Provetojuniorconseil Ikona przedstawiająca flagę francuski
    Potwierdzony ekspert
    Zgłoś

    Dzień dobry,

    Na podstawie informacji, które mi Pan/Pani przekazał/a, nie jestem w stanie jednoznacznie wypowiedzieć się na temat możliwych przyczyn, ponieważ mam zbyt mało danych. Polecam umówienie wizyty u weterynarza, aby mógł on sprawdzić obecność pasożytów na podstawie badania klinicznego i badań dodatkowych. Tylko wiedząc, z jakim pasożytem mamy do czynienia, można dobrać skuteczne i odpowiednie leczenie.

    Dodatkowo, wspomniane objawy kliniczne nie są charakterystyczne wyłącznie dla zarażenia pasożytniczego. Choć brak odrobaczania sprawia, że skłaniamy się ku tej hipotezie w pierwszej kolejności, należy pamiętać, że wirusy również mogą wywoływać takie symptomy i są zaraźliwe dla innych psów. Niemniej jednak, nawet jeśli przyczyną nie są pasożyty, warto wrócić do regularnego odrobaczania obu psów.

    Pozdrawiam serdecznie,

    Quitterie

    Przetłumaczony francuski
  • 2 komentarzy na temat 2

  • Masz pytanie? Chcesz się podzielić doświaczeniem? Utwórz post