Reklama

Dziewczynka i sześć głodnych pitbulli

Te pitbulle słuchają z pokorą swojej 4-letniej opiekunki

© Pitbull Channel/Youtube

Mama zostawia córkę z 6 pitbullami: to, co się dzieje chwilę później obejrzało 11 mln osób

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Sześć pitbulli otacza małą dziewczynkę w kuchni, a chwilę później dzieje się coś, w co trudno uwierzyć.

Każda osoba, która zaczyna oglądać to nagranie, wstrzymuje oddech. Na środku kuchni stoi mała dziewczynka, a sześć pitbulli zatacza wokół niej krąg.

Sytuacja zapowiada się nieciekawie, ale spokojnie, za chwilę przeżyjecie szok. Kiedy okaże się, kto tu naprawdę rządzi.

 

Żołnierska dyscyplina czy absolutne zaufanie?

Nagle sześć głodnych psów siada posłusznie wokół dziewczynki. Jak się okazuje, dziecko przygotowuje dla nich posiłek. Nikt się nie przepycha, nikt nie awanturuje. Wszyscy cierpliwie czekają aż będzie “nakryte”.

Kiedy jedzenie jest już gotowe, psy wciąż nie ważą się zacząć obiadu. Nawet kiedy dziewczynka na chwile się odwraca, nikt nie oszukuje i nie kradnie z talerza. Wygląda na to, że psy czekają na sygnał.

W końcu dziewczynka jak generał komenderuje: trzy, dwa, jeden, START! Psom nie trzeba dwa razy powtarzać, natychmiast ruszają “do boju”, czyli do jedzenia ?

Film został zamieszczony na YouTube prawie 13 lat temu, ale nie przestaje zachwycać. Odtworzono go już ponad 11 milionów razy.

Nic dziwnego, nie dość, że jest przeuroczy, to w dodatku łamie wszelkie stereotypy na temat pitbulli, jakoby były to psy agresywne i absolutnie nienadające się do przebywania z dziećmi.

Dziewczynka już jest pewnie nastolatką, ale wpływ, jaki miało na nią wychowanie wraz ze zwierzętami, jest z pewnością ogromny. Dzieci poprzez kontakt ze zwierzętami uczą się szacunku, empatii i stawiania granic. A przy okazji tworzą przyjaźnie na całe życie.

Trzeba jednak pamiętać, że dzieci, zwłaszcza małe, kontakt ze zwierzętami powinny mieć tylko pod czujnym okiem rodziców.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

1 komentarzy

Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

1 komentarz na temat 1

Chcesz udostępnić ten artykuł?