Reklama

barbie i psy
© ytimg.com

Barbie i jej psy: przyjaźń od zawsze na zawsze

Przez Aleksandra Kupras Redaktor

Opublikowano

Róż to kolor tego lata. Film „Barbie” wywołał ogromne zainteresowanie stylową lalką, która znana jest także z miłości do zwierząt.

Film „Barbie” z Margot Robbie w tytułowej roli, to hit tego lata. Nic dziwnego, że najpopularniejsza lalka na świecie od lat bawi nowe pokolenia. 

Wiadomo, że Barbie kochała konie. A co z pozostałymi czworonożnymi przyjaciółmi? 

Barbie i psy 

Barbie uwielbia psy. Wiadomo, że ma przynajmniej jednego. Mowa o Sequin’ie, uroczym pudlu, który pojawił się w filmie animowanym „Barbie w świecie mody”. Lalka opiekuje się również słodkim szczeniaczkiem Taffy. 

Czy można kupić Barbie z psem?

W świecie Barbie jest kilka lalek w zestawie z brązowym lub biszkoptowym Golden Retrieverem. Zakupić można również wersję z ciężarną suczką. Dzieci mogą pomóc psince w porodzie, naciskając specjalny guzik na grzebiecie zwierzęcia. 

W zestawach znaleźć można również szczeniaczki, miski z karmą i zabawki. Występuje także wersja z pieskiem, który się wypróżnia, dzięki czemu dzieci od małego uczą się, że należy sprzątać po swoim psie.

Zapisz się na nasz cotygodniowy newsletter!
Zapisz się na nasz newsletter

Jak nazywają się psy Barbie?

Pieski występujące w filmach animowanych nazywają się: Sequin, Taffy, DJ, Honey, Skipper, Chelsea. 

Jak nazywa się piosenka o psach Barbie? 

W filmie „Barbie i siostry: Wielka przygoda z pieskami” usłyszeć można piosenkę „The Greatest Day”, która z pewnością wpada w ucho. 

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?