Reklama

barbie i psy
© ytimg.com

Barbie i jej psy: przyjaźń od zawsze na zawsze

Przez Aleksandra Kupras Redaktor

Opublikowano

Róż to kolor tego lata. Film „Barbie” wywołał ogromne zainteresowanie stylową lalką, która znana jest także z miłości do zwierząt.

Film „Barbie” z Margot Robbie w tytułowej roli, to hit tego lata. Nic dziwnego, że najpopularniejsza lalka na świecie od lat bawi nowe pokolenia. 

Wiadomo, że Barbie kochała konie. A co z pozostałymi czworonożnymi przyjaciółmi? 

Barbie i psy 

Barbie uwielbia psy. Wiadomo, że ma przynajmniej jednego. Mowa o Sequin’ie, uroczym pudlu, który pojawił się w filmie animowanym „Barbie w świecie mody”. Lalka opiekuje się również słodkim szczeniaczkiem Taffy. 

Czy można kupić Barbie z psem?

W świecie Barbie jest kilka lalek w zestawie z brązowym lub biszkoptowym Golden Retrieverem. Zakupić można również wersję z ciężarną suczką. Dzieci mogą pomóc psince w porodzie, naciskając specjalny guzik na grzebiecie zwierzęcia. 

W zestawach znaleźć można również szczeniaczki, miski z karmą i zabawki. Występuje także wersja z pieskiem, który się wypróżnia, dzięki czemu dzieci od małego uczą się, że należy sprzątać po swoim psie.

Jak nazywają się psy Barbie?

Pieski występujące w filmach animowanych nazywają się: Sequin, Taffy, DJ, Honey, Skipper, Chelsea. 

Jak nazywa się piosenka o psach Barbie? 

W filmie „Barbie i siostry: Wielka przygoda z pieskami” usłyszeć można piosenkę „The Greatest Day”, która z pewnością wpada w ucho. 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?