Reklama

Pies i kot

Pies przeszkadza kotu: kilka sekund później dosięga go sprawiedliwość (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

A raczej działająca na odległość okrutnie karząca"łapa sprawiedliwości".

Na Twitterze, dziennikarz Jeff Yang opublikował video swoich zwierząt, które wywołało sporą ilość polubieni i komentarzy.

„Walka” pomiędzy psem a kotem

Na zdjęciu widzimy prążkowanego kotka siedzącego na stole oraz psa rasy shiba-inu, który siedzi na krześle naprzeciwko i jest żywo zainteresowany swoim kolegą.

Pies Aiko drażni kota, który ze stoickim sposobem znosi psie zaloty. A kiedy ma ich w końcu dość, macha łapą. Na tyle skutecznie, że jego zwycięstwo nad psem zaskakuje nie tylko Aiko ale i kota!

Cóż za nierównowaga

Konflikt psa z kotem to nierówna walka, ale to, co widzimy na video, jest zupełnie nieprawdopodobne. Po machnięciu łapą kot siedzi spokojnie, ale krzesło, na którym siedzi Aiko zaczyna delikatnie przechylać się do tyłu. Pies tracąc równowagę rozgląda się bezradnie dookoła jakby próbował się czegoś chwycić, ale prawa fizyki są nieubłagane – szybko ląduje na ziemi.

Kot wygląda na tak samo zaskoczonego jak jego rudy kolega!

Filmik został opublikowany w internecie zaledwie 2 tygodnie temu, ale już zdobył prawie pół miliona wyświetleń! Wzbudził tez wiele emocji – miłośnicy kotów gratulowali dachowcowi zwycięstwa, a Ci, którzy wolą psy martwili się, czy z shiba-inu wszystko w porządku.

Na szczęście opiekun skomentował całe zajście – psu nic nie jest u nadal lubi swojego kolegę kota. Głównie drażnić.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?