Reklama

Owczarek wtopił się w stado owiec: czy uda ci się go wypatrzeć?

Stado_owiec_Wyoming dog-wow © Facebook.com/Jeniffer Dutton

To zdjęcie stada owiec zrobione w Wyoming w USA frapuje wiele osób na całym świecie. Gdzieś ukrywa się pies – tylko gdzie? 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

W Wamiz lubimy łamigłówki z odnajdywaniem ukrytych na obrazkach zwierzaków. Najczęściej to koty są mistrzami kamuflażu i nie zawsze łatwo przychodzi ich odnalezienie. Ale tym razem opiekun psa pasterskiego zrobił zdjęcie swojego psa ukrytego w stadzie owiec. Sprawy nie ułatwia jednostajny kolorystycznie krajobraz i śnieg.

Gdzie jest owczarek?

Owczarek ukrył się pośród stada, które pilnuje. Dla podpowiedzi dodamy, że to anatolian - pies pasterski pochodzący z Turcji. To bardzo stara rasa psów, która od wieków towarzyszyła ludom koczowniczym pilnując ich dobytku i stada. Owczarek anatolijski z dużym zaangażowaniem broni swoich najbliższych. Nigdy nie okazuje agresji bez powodu, ale potrafi skutecznie i z uporem zniechęcać potencjalnych intruzów. 

Owczarki anatolijskie mogą mieć różne barwy umaszczenia, ale ten ze zdjęcia ma jasną sierść i doskonale wtapia się w stado owiec, których pilnuje.

Czy już go widzisz? 

Rozwiązanie:

Jeśli nie, oto odpowiedź – pies ukrywa się w drugim rzędzie, czule przytulony do owcy! 

Macie ochotę na więcej łąmigłówek? Zobacz nasze zagadki o golden retriverze ukrytym wśród pluszaków lub kocie, który przycupnął w składzie drewna i jest zupełnie niewidoczny! 

 

Who doesn't quite belong? Feeding sheep on the winter range in southwest Wyoming.

Posted by Jennifer Dutton on Wednesday, December 11, 2019
Zostaw komentarz
1 komentarz
Kubacky1
Kubacky1
Cześć tu kuba
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz