Reklama

Grumpy Cat ma nowego następcę. Ten kot jest jeszcze bardziej ponury i wygląda jak gremlin

Kot_Kitzia cat-happy

W maju 2019, ponad rok temu, roku pożegnaliśmy Grumpy Cat’a. Okazuje się jednak, ze świat pełen jest niezadowolonych z życia kotów z wiecznie skwaszonymi minami. Jednym z nich jest Kitzia. 
 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 25.06.2020, 11:37, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Nikt nie zastąpi Grumpy Cat’a – był pierwszym kocim influencerem o gigantycznym zasięgu. Świat potrzebuje jednak kolejnej gwiazdy, która będzie oglądać świat nieco sceptycznym wzrokiem. Kandydatem na kolejnego kota  malkontenta jest Kitzia. 

Ponurrrre oblicze Kitzia

Opiekunką Kitzia jest Viktoria Otdielnova, która z zawoduy jest fotografem. Naturalny, nietypowy wygląd kota oraz umiejętności jej opiekunki stworzyły niezwykłe combo, które uzyskało aż 56.000 fanów na Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Angry Kitzia (@grumpy_kitzia) on

Jak wiele kotów z ponurymi minami, w rzeczywistości Kitzia jest kochanym, uroczym i uwielbiającym ludzi i zabawę kociakiem, który nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że jej pyszczek przypomina bardziej złośliwego gremlina niż rozkosznego kociaka. 

Oglądając zdjęcia Viktorii widać, że kot uwielbia leżeć na kanapie, wylegiwać się na słońcu, jeść i z ukrycia oceniać innych – ot, typowe kocie rozrywki. 

Kitzia – kot rozdrażniony 

W odróżnieniu do Grumpy Cat’a, który wyglądał na kota o ponurej osobowości, mieszkająca na Florydzie Kitzia wygląda na wiecznie rozjuszoną i zirytowaną, a na niektórych ujęciach również na piekielnie złośliwą. 

A niektóre jej miny zdają się mówić: „człowiek, ty tak na serio?” 

Idealny bohater kolejnych memów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Angry Kitzia (@grumpy_kitzia) on

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz