Reklama

Nowofundland na kolanach.

Ten nowofundland myśli, że jest szczenięciem i jest to przekomiczne (VIDEO)

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano aktualizacja dnia

Pewien pies, którego zaraz zobaczycie, jak każdy nowofundland uwielbia towarzystwo ludzi. Nie zdając sobie sprawy, że jest ogromniasty, czasem w pieszczotach potrafi przesadzić.

Każdy lubi mieć swoje miejsce w domu, gdzie można zająć się swoimi myślami, zrelaksować się czy po prostu poczuć się dobrze. Niektóre zwierzęta mają całkiem podobnie.

Gdzie by tu usiąść…

Pewien nowofundlandczyk o imieniu Boss za swoje ulubione miejsce w domu wyznaczył sobie… swoją opiekunkę. Miał do wyboru: mięciutkie posłanie, kanapę, ewentualnie wygodne łóżko, a wybrał kolana drobnej kobiety.

Problem z szacowaniem wielkości

Boss uwielbia towarzystwo ludzi, przytulanie i całowanie. Swoja rodzinę wręcz zalewa miłością! Jest jednak pewien szkopuł: nie zdaje sobie sprawy ze swoich gigantycznych rozmiarów i zachowuje się jak mały kotek, który niezauważenie i z gracją wskakuje na kolana swojego właściciela.

Boss wspina się na siedzącą na fotelu kobietę i mocno ją obejmuje. Dopóki kobieta nie odwdzięczy się uściskiem, pies nie da jej spokoju. W końcu, kiedy opiekunka psa pogłaszcze go i poklepie po plecach, ten zadowolony odejdzie, by zająć się swoimi sprawami. Przeurocze!

Psy rasy nowofundlandzkiej są bardzo przyjazne, sprawdzają się w towarzystwie dzieci i dbają o dobre samopoczucie całej rodziny. Są łagodne i sympatyczne, muchy nie skrzywdzą!
Zapisz się na nasz cotygodniowy newsletter!
Zapisz się na nasz newsletter

Najlepszy przyjaciel podbija internet

Filmik z przesłodkim nowofundlandem został wyświetlony w serwisie YouTube ponad 37 milionów razy! Cóż się dziwić: lubimy utwierdzać się w przekonaniu, że psy to najbardziej kochające zwierzaki świata.

Źródło: Rumble

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?