Reklama

Nauczyła kota grać na pianinie, nie spodziewała się jednak takiego obrotu spraw!

Nauczyła kota grać na pianinie, nie spodziewała się jednak takiego obrotu spraw! cat-wow

Częścią przyjemności z opieki nad zwierzakiem są sztuczki, których można go nauczyć – przewracanie się i udawanie martwego, przybijanie piątki czy aportowanie. Każdy nowo nauczony trik utwierdza nas w przekonaniu, jak inteligentni są nasi czworonożni przyjaciele. Czasem jednak sprawy nabierają niespodziewanego obrotu.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 19.08.2020, 07:47, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Niektóre sztuczki mogą obrócić się jednak przeciwko nam. Doskonałym tego przykładem jest zachowanie bohatera dzisiejszej historii.

Wirtuoz 

Opiekunka tego kota nauczyła go sygnalizować głód, poprzez naciskanie klawiszy małego pianina. Zwierzak okazał się bardzo cwany, ponieważ korzysta z instrumentu praktycznie cały czas.

Winslow, uroczy 7-letni kotek został nauczony tej sztuczki przez Kate Nyx. Początkowo opiekunka uważała, że nauczenie kota gry na pianinie będzie uroczym pomysłem. Nie przewidziała jednak tego, że zwierzak będzie uderzał w klawisze co godzinę, czyli zawsze kiedy chce być karmiony, a nie wtedy, gdy nadchodzi pora karmienia.

Sławny artysta

Kate opublikowała na swoim koncie na Twitterze, a internauci pokochali uroczego kociaka. 

Kate Nyx jest muzykiem i wyjaśniła, że kupiła fortepian na eBayu, kiedy była w liceum. Nie trwało długo, zanim Winslow również zaczął interesować się instrumentem, grając różne nuty i próbując dowiedzieć się, skąd dochodzi dźwięk.

Wyrażanie siebie

Kotek korzysta z pianina, również wtedy, gdy chce zwrócić na siebie uwagę lub by zasygnalizować sprzątanie kuwety. Zdobyta sława nakłoniła Winslowa do nagrania muzycznego singla – Bean Gotta Scream. Piosenka jest dostępna na stronie Kate. Miłego słuchania! 
 
 

Źródło: Bored Panda

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz