Reklama

Chihuahua rodzi 10 szczeniąt, ale dopiero to, co odkrywają następnego dnia, pozostawia ich bez słów!

Ciężarna chihuahua LOL dog-wow

Chihuahua o wdzięcznym imieniu LOL nie tylko wie, jak sprawiać innym radość, ale potrafi nieźle zaskoczyć. Przekonali się o tym jej opiekunowie.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 26.09.2020, 17:30, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Ta historia wydarzyła się w marcu 2018 roku. Kiedy pracownicy schroniska spotkali na swojej drodzę chihuahuę od razu wiedzieli, że suczka lada chwila zostanie mamą. Nikt jednak nie zastanawiał się nad tym, ile szczeniaków urodzi.

Niestety, półtoraroczna LOL, takie oryginalne imię nadano suczce, została porzucona przez swojego właściciela w schronisku Unleashed Pet Rescue & Adoption w Kansas. Następnie została umieszczona w rodzinie zastępczym, aby w zaciszu domowym i w komfortowych warunkach mogła urodzić swoje szczeniaki. 

Narodziny w wersji XXL

Pięć dni po tym, gdy LOL trafiła do nowej rodziny, zaczął się poród. Najpierw na świat przyszło osiem szczeniąt. Wszyscy byli przekonani, że to już koniec. Nie mogli bardziej się pomylić!

Kilka chwil później na świat przyszedł dziewiąty szczeniak, a potem dziesiąty szczeniak. Tym razem wszyscy byli pewni, że poród dobiegł końca. Kiedy następnego poranka rodzice zastępczy sprawdzali, jak czuje się LOL, odkryli jedenastego szczeniaka! To był dla nich prawdziwy szok!

Szczenięta zostały kompleksowo przebadane przez weterynarza. Okazało się, że wszystkie są w doskonałym zdrowiu. Ich mama również czuje się dobrze. 

Absolutny rekord

Na tym jednak nie koniec! Narodziny 11 szczeniaków sprawiły, że LOL trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Suczka pobiła poprzedni rekord, który wyniósł 10 szczeniąt w jednym miocie.

Życzymy LOL i szczeniakom dużo zdrowia!

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz