Reklama

Kot wydaje przedziwne dźwięki: weterynarz z trudem powstrzymuje się od śmiechu (WIDEO)

Kot który wydaje dziwne dźwięki cat-happy

Opiekun Nachosa zaadoptował go ze schroniska. Szybko okazało się, że kot zachowuje się w dziwny sposób - chrumka jak świnka. 

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Miłośnicy kotów wiedzą, że te niezwykle inteligentne stworzenia zawsze znajdą sposób, by skraść nasze serce. Jeden kot będzie rozrabiaką, a drugi może okazać się niezwykle uprzejmy – wszystko zależy od natury Twojego zwierzaka.

Słodki Nachos, pupil jednego z użytkowników portalu Reddit, posługującego się nickiem KirilForReal, zdecydowanie należy do drugiej kategorii.

KirilForReal niedawno przyjął bystrego kocura pod swój dach. Maluch bardzo szybko ujawnił opiekunowi swój nietypowy nawyk – kociak dziwnie "chrumka" wykonując przy tym pyszczkiem ruchy tak, jakby przeżuwał jedzenie – nie mając w buzi nawet kawałka pokarmu. 

Nacho jest głodny

Aby dowiedzieć się, czy dziewięcioletni kot cierpi na jakąś nietypową chorobę lub ma zaburzenia zachowania, jego opiekun zabrał go do weterynarza. Gdy lekarz obserwował kota przeżuwającego NIC w pyszczku, z trudem powstrzymywał się od śmiechu. Rzeczywiście, nietypowe odgłosy wydawane przez Nachosa są dość zabawne.

Weterynarz bardzo szybko postawił diagnozę: Nachos pokazuje swojemu opiekunowi, że ma „napady głodu” i że z chęcią opróżniłby miskę. Nietypowe zachowanie kota jest bezwarunkowym odruchem zwierzęcia, który kulturalnie sygnalizuje swój głód.

Głód popularności

Użytkownicy Reddita są zachwyceni filmem, który KirilForReal udostępnił na portalu. Niektórzy są wręcz zazdrośni, ponieważ ich pupile sygnalizują swoje potrzeby w bardziej natarczywy sposób.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz