Reklama

5-latek widzi, jak jego szczeniak tonie i nie waha się ani chwili (VIDEO)

chłopiec nad basenem dog-wow

Mały chłopiec wykazał się niezwykłą odwagą!

© Youtube.com/Hot Topic News

Historia tego małego chłopca, który bez wahania pośpieszył z pomocą swojemu psu obiegła światowe media.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

 

Pięciolatek został gwiazdą TikToku po tym, jak rzucił się na ratunek swojemu dwumiesięcznemu szczeniakowi, który wpadł do basenu. Całe zdarzenie nagrała kamera video. 

Na nagraniu widzimy, jak nie pilnowany przez nikogo szczeniak, podchodzi do basenu i z zaciekawieniem przygląda się wodzie. Łapki ślizgają mu się na brzegu. Jest jeszcze bardzo mały, więc nie panuje nad ruchami i jego koordynacja nie pozwala mu utrzymać równowagi. Pies wpada do wody!

Dramatyczna sytuacja

Pies przez chwilę pływa, ale nie radzi sobie z wyjściem na brzeg. Przez prawie 15 minut nikt nie przychodzi na pomoc, w końcu piesek się poddaje i już tylko unosi się pod powierzchnią 

W pewnym momencie w kadrze kamery pojawia się mały chłopiec. Na początku przygląda się psu. Pewnie myśli, że maluch po prostu pływa, ale dość szybko orientuje się, że szczenię potrzebuje pomocy. Niewiele myśląc, chłopiec  wskakuje do basenu. 

To dziecko ma dopiero 5 lat i samo nie pływa jeszcze najlepiej, ale nie waha się pomóc przyjacielowi. Według relacji kuzyna chłopca, maluch dopiero kilka dni wcześniej uczył się pływać! 

Dobrze, że w pobliżu była mama, która kiedy tylko zobaczyła syna z psem w wodzie, natychmiast rzuciła się na pomoc i pomogła obojgu wyjść z basenu. 

Cała historia wydarzyła się w lipcu zeszłego roku w Argentynie, ale do dziś video z chłopcem ratującym pieska jest chętnie odtwarzane. Do tragedii było bardzo blisko. Pies już prawie się nie poruszał, a wskakujący do wody pięciolatek w ubraniu to też przepis na tragedię.  Na szczęście tym razem nic nikomu się nie stało. Pies najadł się nieco strachu i być może będzie się bał wchodzić do wody, ale podobno relacja chłopca z psem jest teraz jeszcze silniejsza.  

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz