Problemy ze szczeniakiem

Darka666
Darka666

Witam mam problem ze swoim 7 miesięcznym szczeniakiem ... Otóż w dzień wychodzi na dwór po 5 o 8 potem różnie raz po 13 raz po 11 zależy kiedy zawoła i wtedy jak wyjdziemy o 11 to wychodzę z nim o 15 jeżeli po 13 to dopiero około 17 i wtedy na wieczór o 19 i partner z nim chodzi około 30 minut. Ostatnio często budzi mojego partnera w nocy różnie po 1 czy po 23 bo wola na dwór trochę tylko się załatwi i tyle... Jest to uciążliwe ponieważ partner wstaje do pracy o 4 i jak go Nero obudzi o 1 to nie raz dopiero o 3 zaśnie a za chwilę musi wstać i potem jest strasznie zmęczony... Pies nie pije i nie je za dużo na noc więc powinien wytrzymywać do tej 4:30 jak partner wyjdzie z nim rano ... Zwłaszcza że już wytrzymywał całe noce... Czym to może być spowodowane bo my nie mam już do niego siły? 😣

 

Drugim problemem jest jego ciągłe szczekanie ... Partner chce mnie przytulić,pocałować czy nawet jak ze mną rozmawia stojąc blisko mnie pies tak głośno szczeka że człowiek sam siebie nie słyszy i aż uszy bolą ... On jest strasznie zazdrosny nawet jak przytuli się do mnie bratanica to podgryza ja i szczeka... Czym to jest spowodowane i jak go tego oduczyć?

 

Proszę o pomoc 😢

3 odpowiedzi
Wika
Wika

Witaj ja miałam tak samo i jak przytulałam się to przytulałam też i mojego psiaka bo jak przytulasz się z kimś innym to on myśli że nie jest ważny i dla tego szczeka więc jak przytulasz np.partnera to przytulaj psiaka 

 

A z wychodzeniem na drór o tej porze to mi się wydaje że ma podrażniony pęcherz albo chory pojedź do weta a on najpewno powie ci z jakich to przyczyn .

Miłej nocki mam nadzieję że pomogłam 😀😃🐶🐩🐕🦮🐕‍🦺

Cytuj
Almi_sso
Almi_sso

Witaj ja miałam tak samo i jak przytulałam się to przytulałam też i mojego psiaka bo jak przytulasz się z kimś innym to on myśli że nie jest ważny i dla tego szczeka więc jak przytulasz np.partnera to przytulaj psiaka 

 

A z wychodzeniem na drór o tej porze to mi się wydaje że ma podrażniony pęcherz albo chory pojedź do weta a on najpewno powie ci z jakich to przyczyn .

Miłej nocki mam nadzieję że pomogłam 😀😃🐶🐩🐕🦮🐕‍🦺

Ja miałam gdy ona była zamała to się tak działo  podobno to normalne . Pojedź do weta może to początek jakiejś choroby. U mnie żadnej choroby nie było. 

  Trzymam 👍

Oby było lepiej🐩🐕🐶🐾

Cytuj
Klaudiikkkk
Klaudiikkkk

Pies widzac to ze się przytulasz/zbliżasz do innej osoby nie rozumie tego, dla psów takie przytulenie miedzy psami występuje głównie podczas walki, dlatego pies reaguje chcąc was rozdzielić stad szczekanie czy tez podgryzanie. 
Polecam stopniowo pokazywać psiakowi ze to nic złego i powoli go do tego przyzwyczajać. 
 

Co do pęcherza to lepiej iść do weta 😉

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?