Pies do bloku

Anonimowy użytkownik
Anonimowy użytkownik

Hej,
Od niedawna mieszkam w mieszkaniu dość dużym bo ok.120 m². Zastanawiam się nad kupnem psa. Od zawsze marzył mi się potężny pies o mocnym charakterze np. Malamut. Co myślicie o psach typu zaprzengowego do bloku? Myślałam też o czymś mniejszym np. Goldenku lub labradorze Ale niestety te rasy mi nie odpowiadają mają to do siebie że całe życie są szczeniakami I bałabym się je zostawić samym w mieszkaniu. Z resztą słyszałam o nich dużo negatywnych opinii i mimo wielu zalet nie jestem przekonana. Rozważałam też kupno np. Border collie lub któregoś z 6 ras japońskich szpiców. Co sądzicie?

3 odpowiedzi
Lucyna
Lucyna

O rety, co też Pani pisze! O goldenie i labradorze negatywne opinie? A zamiast tego szpice japonskie? To bardzo trudne psy! Uparte, nie sluchaja sie. Niech sobie pani poczyta: https://wamiz.pl/pies/rasy/1301/szpic-japonski. W odróżnieniu od labradora i goldena, które sa super przyjacielskie, lagodne, latwe do ulozenia.... Pies zaprzegowy w mieszkaniu to jeszcze gorszy pomysl.No chyba, ze codziennie uprawia pani sporty na zewnatrz, to pies ktory wymaga mnostwa ruchu. 

Cytuj

Szczerze to zależy od ciebie. Jak pies będzie mógł się wybiegać i się poruszać to spoko. Pamiętaj też o spacerach! Każda rasa ma inne wymagania ważne, żebyście byli szczęśliwi. Polecam dobrze przemyśleć te sprawę bo psy, żyją około 13-14 lat!

Cytuj
Pieski_kotki
Pieski_kotki

O rety, co też Pani pisze! O goldenie i labradorze negatywne opinie? A zamiast tego szpice japonskie? To bardzo trudne psy! Uparte, nie sluchaja sie. Niech sobie pani poczyta: https://wamiz.pl/pies/rasy/1301/szpic-japonski. W odróżnieniu od labradora i goldena, które sa super przyjacielskie, lagodne, latwe do ulozenia.... Pies zaprzegowy w mieszkaniu to jeszcze gorszy pomysl.No chyba, ze codziennie uprawia pani sporty na zewnatrz, to pies ktory wymaga mnostwa ruchu. 

Nie przesadzasz trochę? Noi co że są uparte ale to też psy?😑

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?