Purina ProPlan OptiDigest

Macias
Macias

Hej!

Wiem, że wiele osób zmaga się z problemem wyboru idealnej karmy dla swojego pieska. Często pies nie chce jeść lub po nowej karmie ma biegunki, pierdzi i ogólnie źle się czuje. Długo szukałem idealnej karmy, ale w końcu udało mi się udobruchać moją Igę. Jest to piesek rasy Shih-Tzu. Bardzo uparta, wrażliwa na wszelkie nowe pokarmy (często nie je lub ma problemy żołądkowe). Zazwyczaj przy każdej zmianie karmy kończyło się to tygodniową biegunką i potem niechęcią do jedzenia czegokolwiek. W moje ręce trafiła karma Purina ProPlan OptiDigest dla ras małych i miniaturowych. Cenowo wydaje mi się bardzo w porządku - szczególnie jakby skupić się na składzie, który naprawdę dla naszego pieska jest mega zdrowy. Tak naprawdę patrząc na samo opakowanie już jesteśmy w stanie stwierdzić, że to karma klasy "premium", bo zachęca już wyglądem. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do zmiany karmy i myślałem, że skończy się jak zawsze.... Ale! Miło się zaskoczyłem. Mój pies uwielbia tą karmę i nie ma po niej totalnie żadnych problemów. Dodatkowo "kuleczki", które w tym przypadku są "trójkącikami" są na tyle przyjemne i malutkie, że mój piesek smacznie i bezpiecznie je sobie konsumuje. Często to problem jak kulki są za duże, a tutaj rozmiar trójkącików jest w sam raz.


Naprawdę szczerze Wam polecam Purinę ProPlan OptiDigest. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej karmie, to naprawdę warto spróbować. Szczególnie jeśli piesek jest alergikiem lub ma biegunki po posiłku.

Dajcie znać co sądzicie o tej karmie jeśli też już kupowaliście. ;)

4 odpowiedzi
Sylwia84
Sylwia84

Potwierdzam karma dla pieska Purinajest naprawdę super. Pieskowi bardzo smakuje.Nie ma po niej problemów z jelitami.Piesek zrobił się weselszy i przestał mieć problemy z wypróżnianiem.Teraz to on czeka przy misce aż ja mu dam jeść.Bardzo podoba mi się że karma jest w postaci suchej i mogą wybrać jaką chcem i dopasować ją do wieku pieska.Puszek je PurineProPlanOptidiges jest karma lekkostrawną i dlatego jest idealna dla mojego pieska który miał problemy z jelitami.Podając karme swojemu pieskowi jestem spokojna że daję mu wszystko co najlepsze i mogę być spokojna.

Cytuj
Renata887
Renata887

Hmmm ja tam nie mam zastrzerzeń do Puriny, ale są osoby, któe znowuż mają :| Nie wiem od czego to zależy.

Cytuj
lidek
lidek

Zgadzam się w 100% Purina ProPlan OptiDigest jest świetnym produktem do żywienia psa. Kawałki karmy sa odpowiedniej wielkości dzieki czemu pies nie ma problemu z  jej pogryzieniem. 

Skład karmy jest odpowiednio zbilansowany dla zwierzaka. 

Mój pies dzieki zmianie karmy nie ma wzdęć, a wcześniej często mu sie to zdarzało.  Mnie jako właściciela cieszy to, że mam produkt, który pomaga mojemu psu zdrowo brykać przez cały dzień. Ciesze się , że mam wpływ na to aby długo cieszył się zdrowiem

Cytuj
jawas
jawas

Potwierdzam to co poprzednicy napisali.

Purina Pro Plan OptiGest jest bardzo dobrą karmą dla małych psów, w szczególności dla tych, które mają problemu z brzuszkiem.

Karma świetnie sprawdza się w codziennym stosowaniu, mój pies chętnie ją zjada, jest pełen energii, chętnie się bawi. Zniknęły również problemy z brzuszkiem (bączki, wymioty).

Granulki karmy nie są duże, dzięki czemu każdy mały pies sobie z nią poradzi. W przypadku dużych psów, karma może być stosowana jako przysmak, do tresury.

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?