Kotek się nie bawi i jest apatyczny

Karo92
Karo92

Witam. Mam 10 tygodniowa kotke. Jest z nami od 2 tygodniu. Przez pierwsze dwa dni byla bardzo żywa skakała i bawiła sie. Potem zaczela sie biegunka i wymioty. Po 1 wizycie u weterynarza dostała antybiotyk ktory jeszcze pogorszył jej stan nie miała siły wstać zwymiotowała pod siebie i wyglądała bardzo źle. Przerwałam antybiotyk po 3 dawce.  Biegunka i wymioty przeszły, jednak kotek byl dalej ospały i wogole sie nie bawił,  zasypia na siedząco i przyjmuje pozycje bólową.Po kolejnej wizycie weterynarz stwierdził zarobaczenie. Dostała leķi. W kupię nie było żadnych robaków. Po 5 dniach nic się nie zmieniło w dodatku ma zaczerwienione oko na które dostała kropleki. Jedno oko wygląda lepiej za to infekcja przeszła na kolejne...dodam że ma duży apetyt ciagle chce jeść. Dostaje male porcje około 5 razy dziennie morka karma Cosma. Wode też pije. Nie wiem już co może być nie tak mam wrażenie że weterynarz tylko zgaduję co jej może dolegać.  Mieszkam w angli i niestety te wizyty są drogie za 3 wizyty zaplacilam już ponad 300f... czy ktoś miał podobny problem z kotkiem?

3 odpowiedzi

To może być cukrzyca. 

Cytuj
Ulam
Ulam

Hej 

Może wystarczy tylko karmę zmienić na inną ...albo ewentualnie sucha jej dawać razem z mokrą ...

 

Cytuj
Pieski_kotki
Pieski_kotki

Pan/pani ulam ma rację 😃

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?