Zaadoptowałam i potrzebuje pomocyy💓

Pieski_kotki
Pieski_kotki

Zaadoptowałam psa bo rodzice się zgodzili 💖i powiedzieli żebym go zaadoptowała ale tam na stronie adopciaki było że mogą adoptować dorosłe osoby i dobra podałam się za dorosłą osobę i napisałam im tam ze nie jestem dorosła tylko mam 12lat tylko nie wiem czy mi zaakceptują adopcje i im też tam powiedziałam że rodzice mi powiedzieli żebym go zaadoptowała sama i jak myślicie zaakceptujom mi goooo??

12 odpowiedzi
Chmurka-
Chmurka-

No pewnie tak zależy kto kieruje schroniskiem ale myślę że dla takiej osoby na pewno 😘🥰🥰

Cytuj
Pieski_kotki
Pieski_kotki

No niestety nie akceptują go już od 18dni i się nie odzywają 🥺 

Cytuj

Resztę treści znajdziesz pod reklamą

Chmurka-
Chmurka-

A nie możesz podać że masz 18 lat ?? 😏😏

Cytuj
Pieski_kotki
Pieski_kotki

Nie bo rodzice powiedzieli mi że muszę też go sama odebrać i po niego pojechać a ja mieszkam w zielonej górze a ten pies jest w Warszawie mam 6godzin drogi a sama muszę go odebrać i jeszcze go mi nie zaakceptowali nadal,!

Cytuj
-pieski_kotki
-pieski_kotki

Wiesz co chyba nie zakceptowali a ma jaką stronę wchodziłaś to może ci pomogę 

Cytuj
Pieski_kotki
Pieski_kotki

Nie pamiętam niestety 

Cytuj
-pieski_kotki
-pieski_kotki

To nic nie martw sie że nie pamiętasz

Jeśli chodzi to jakiego psa chciałaś zaoptować ? W twoimi okolicy nie ma schronisk? Sorrka że pytam

 

Cytuj
Pieski_kotki
Pieski_kotki

Nie no spoko ale nie ma tutaj schornisk przynajmniej sprawdzałam na stronie wamiz i nic nie ma a strona wamiz to najlepsza strona ewer i dzięki stronie wamiz weszłam na stronę adopciaki i tak zaadoptowałam

Cytuj
-pieski_kotki
-pieski_kotki

A okej rozumiem a jak ich pytałaś że chcesz psa to już sie nie odzyają? A spróbuj jeszcze raz bo chyba wiem co chodzi....

Cytuj
Pieski_kotki
Pieski_kotki

Pytałam się już redakcji i oni powiedzieli że muszę być pełnoletnia i muszę teraz pogonić rodziców haha😌

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?