Zaadoptowałam i potrzebuje pomocyy💓

Pieski_kotki
Pieski_kotki

Zaadoptowałam psa bo rodzice się zgodzili 💖i powiedzieli żebym go zaadoptowała ale tam na stronie adopciaki było że mogą adoptować dorosłe osoby i dobra podałam się za dorosłą osobę i napisałam im tam ze nie jestem dorosła tylko mam 12lat tylko nie wiem czy mi zaakceptują adopcje i im też tam powiedziałam że rodzice mi powiedzieli żebym go zaadoptowała sama i jak myślicie zaakceptujom mi goooo??

12 odpowiedzi
Marek999
Marek999

Cześć, W przypadku wieku, o ile zaznaczyłaś, że masz 12 lat, to powinno być ok. W wielu przypadkach chodzi raczej o to, aby zainteresowane osoby były gotowe na odpowiedzialność za zwierzę. Jeśli zapisy na stronie adopcyjnej mówią, że dorosłe osoby mogą adoptować, a Ty jesteś uczciwa co do swojego wieku, to raczej nie powinno być problemu.

Jednakże prawdopodobnie będą chcieli się z Tobą skontaktować w celu potwierdzenia szczegółów i upewnienia się, że masz odpowiednie warunki do opieki nad psem. Bądź gotowa odpowiedzieć na ewentualne pytania, które mogą się pojawić w procesie adopcyjnym. Pamiętaj, że adopcja to zobowiązanie, więc ważne jest, abyś była gotowa na opiekę nad nowym przyjacielem.

Cytuj
Krzysztofiks
Krzysztofiks

Żeby mieć konto na wamiz też musisz mieć 118 lat za sobą wiesz?

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?