Zapalenie pęcherza u kota

OlkaPolka
OlkaPolka

Dzień dobry, wydaje mi się, że mój kot ma zapalenie pęcherza, od dwóch dni wchodzi co godzina do kuwety, sika parę kropel i wychodzi. Jest tez bardziej osowialy niz zwykle. Czy myslicie że to moze byc to? Czy ktoś wie, na czym  polega leczenie? Nie ukrywam, ze troche boję się wysokich kosztów, kilka lat temu za kroplówkę i antybiotyk zapłaciłam ponad 600 zł jak miał zatrucie... Dziękuję za pomoc.

2 odpowiedzi
SofiW73
SofiW73

To zdecydowanie może być zapalenie pęcherza i trzeba je wyleczyć, bo to kota też boli. Pewnie dostanie antybiotyk, to jest koszt nie większy niz 200 zł wg mnie.

Cytuj
malgosia65
malgosia65

Nie niestety tak to jest, że jak się ma zwierzę, to czasem się ponosi koszty leczenia. Lepiej wcześniej iśc niz kiedy sytuacja się pogorszy i kotu będzie groziła operacja albo go stracisz. Pamietaj, że zapalenie pęcherza u kotów to nie tylko efekt infekcji, ale może być efekt cukrzycy (nieuleczalnej, jest z kotem do końca zycia) czy kamieni w nerkach. 
Nie chce cie straszyć, ale unikanie weterynarza, bo drogo, to się nie może skoczyć dobrze. Lepiej już poszukac mu nowego domu, gdzie się nim zajmą. 

Zawsze możesz zadzwonić do kilku lecznic i dopytać ile kosztuje leczenie podstawowe, zakładając taką diagnozę. 

Cytuj

Resztę treści znajdziesz pod reklamą

Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?