Zaczynam się zastanawiać...

R
Remyjuke Ikona przedstawiająca flagę francuski
Zgłoś

Dobry wieczór wszystkim!

Jak myślicie, kim według was jest zły właściciel? Bo zaczynam się nad tym zastanawiać.

Mój owczarek niemiecki odszedł prawie miesiąc temu 🥲. Weterynarze twierdzą, że to mógł być jeden z tych leków, które brał na przetokę od 2023 roku – mógł on zniszczyć mu wątrobę, ale tak naprawdę nie mają pewności, zwłaszcza że pies cierpiał też na artrozę. Faktycznie, od prawie roku był na Libreli, a do tego doszły upały, było strasznie gorąco i miał 41 stopni gorączki.

Często bolały go też uszy i bardzo się stresował, więc u weterynarza niemal trzymałem go siłą, a teraz mam przez to ogromne wyrzuty sumienia 🥲 mimo że w domu był niesamowitym pieszczochem, chciał się ze mną bawić itd. Zresztą na spacery chciał wychodzić tylko ze mną. A ja i tak się zastanawiam, czy nie byłem dla niego beznadziejny...

Nawet na spacerach, kiedy chciał zjeść byle co, złościłem się na niego i szarpałem za smycz – strasznie mi teraz z tym źle 😢.

Przetłumaczony francuski
icon info

Treści na forum są czasami tłumaczone z innego języka, a posty mogą dotyczyć krajów z innymi przepisami dotyczącymi zwierząt.

Ponieważ forum jest tłumaczone automatycznie przez sztuczną inteligencję, tłumaczenia mogą zawierać błędy.

Ładowanie edytora

Napisz wiadomość i jeśli chcesz, prześlij zdjęcie. Prosimy o przestrzeganie zasad kulturalnej dyskusji.

Twój post będzie widoczny dla wszystkich członków międzynarodowego forum Wamiz.

1 odpowiedź
Sortuj według:
  • ProvetoJuniorConseil
    Provetojuniorconseil Ikona przedstawiająca flagę francuski
    Potwierdzony ekspert
    Zgłoś
    Dzień dobry, Jest mi niezmiernie przykro z powodu straty Pana/Pani przyjaciela. Czytając Pana/Pani wiadomość, nic nie wskazuje na to, by był Pan/Pani „złym opiekunem”. Wręcz przeciwnie, zadbał Pan/Pani o jego zdrowie, zapewnił stałą opiekę weterynaryjną i każdego dnia troszczył się o jego dobrostan. To, że czasem trzeba było go przytrzymać podczas wizyt u weterynarza czy stanowczo zareagować na spacerze dla jego własnego bezpieczeństwa, należy do obowiązków odpowiedzialnego właściciela. Z perspektywy czasu i w obliczu żałoby to naturalne, że człowiek skupia się na tych mniej radosnych momentach i odczuwa poczucie winy. Proszę być dla siebie wyrozumiałym. Z Pana/Pani opisu wynika, że dał Pan/Pani swojemu pupilowi wszystko, czego potrzebował: obecność, opiekę i mnóstwo miłości. Życzę Panu/Pani wszystkiego dobrego i dużo siły w tym trudnym czasie. Inès
    Przetłumaczony francuski
  • 1 komentarz na temat 1

  • Masz pytanie? Chcesz się podzielić doświaczeniem? Utwórz post