Reklama

Pies kołyszący dziecko.
© LADBible/Facebook

W domu pojawia się niemowlę. Reakcja shiba inu jest niesamowita! (video)

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Shiba inu to psy z charakterem, mądre i niezależne, ale też nieufne. Dlatego nic dziwnego, że gdy w rodzinie pojawia się malutkie dziecko, wszyscy ze wstrzymanym oddechem obserwują reakcję psa na nową sytuację.

Wiele się mówi o zazdrosnych zwierzakach, które nie potrafią pogodzić się z sytuacją, że w domostwie pojawia się ktoś nowy, komu trzeba poświęcać bardzo dużo uwagi.

Ten filmik jednak obala stereotypy o zazdrosnych psiakach. Tutaj nie ma wątpliwości, że piękny shiba inu od razu pokochał maleństwo. Zamiast biegania, szczekania i robienia wokół siebie dużego zamieszania, pies wykazał się dużą uważnością i wyrozumiałością.

Pies lepszy niż kołysanka

Na filmiku shiba czuwa przy śpiącym bobasie. Kiedy tylko dziecko westchnie, psi przyjaciel kładzie łapę na nosidełku i delikatnie nim porusza. Wygląda to tak, jakby chciał ukołysać maleństwo!

Rodzice mogą pozbyć się karuzeli, kołysek i innych sprzętów do usypiania dzieci, gdyż najlepszą kołys(an)ką okazał się pies. Kto wie, może dzięki niemu nawet zaoszczędzą na niani? ;-)

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?