Reklama

Łamigłówka dla bystrzaków: ile czasu zajmie Ci odnalezienie kota na tym obrazku?

Łamigłówka dla bystrzaków: ile czasu zajmie Ci odnalezienie kota na tym obrazku? cat-happy
© Reddit

Ta obrazkowa zagadka spędziła sen z powiek już tysiącom ludzi na świecie. Nie każdemu udało się dostrzec kota, znajdującego się na obrazku.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 14.11.2020, 17:02, aktualizacja dnia 08.11.2021, 14:26

 

Chociaż trudno w to uwierzyć, na tej prostej ilustracji znajduje się kot! Aby go dojrzeć, potrzebne jest nie tylko sprawne oko, ale także odpowiednia perspektywa...

Jesteś w stanie go odnaleźć? Ostrzegaliśmy – to niesamowicie trudne zadanie.

Oczy szeroko otwarte

Nie ma wątpliwości, że kot jest idealnym towarzyszem podczas sprzątania. Kobieta na rysunku pewnie myśli to samo, i zamiatając swój dom, zastanawia się, gdzie też podział się jej towarzysz.

Czy już go widzisz?

Tylko najbardziej sprytnym graczom udało się dostrzec zwierzaka. Ostrzegaliśmy, że nie jest to łatwe zadanie i że będziesz potrzebować zdolności abstrakcyjnego myślenia. Oczywiście, po rozwiązaniu zagadki, miejsce w którym znajduje się kot jest nie do „odzobaczenia:”. 

Nadal nie możesz dojrzeć kotka? Oto wskazówka: może być ci łatwiej, jeśli obrócisz obrazek układanki o 90 stopni w prawo.

Jeśli spojrzysz teraz na obrazek, zobaczysz sylwetkę kota na kawałku ściany między głową kobiety, a górną częścią jej miotły.

Zakładamy, że już wiesz co mieliśmy na myśli, ale na wszelki wypadek poniżej podajemy rozwiązanie. Zarys kota jest doskonale widoczny na żółtej ścianie.

© Reddit