Reklama

kotka-tilly

Ta akcja ratunkowa ubawiła 7 mln osób: Bohaterski kot rusza na pomoc koledze, który utknął pod kanapą

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Kocie kalkulacje czasem zawodzą: choć koty mogą się wcisnąć w miejsca znacznie mniejsze od nich, to już niekoniecznie potrafią z nich wyjść. Na szczęście ten kot mógł liczyć na bohaterską pomoc kolegi.

Pewnego dnia kot Tom uznał, że dobrym pomysłem jest wczołganie się pod kanapę. Nie przewidział jednak, że wyjście może być - co tu dużo mówić - problematyczne.

Na szczęście w domu była kotka Tilly, zawsze chętna do pomocy.

Bohaterski czyn

Całą sytuację nagrała opiekunka kotów Liv i zamieściła ją na TikToku. Dzięki temu możemy śledzić akcję ratunkową krok po kroku.

Najpierw widzimy Toma, który - jak to kot - dokonuje “spłaszczenia” swojego ciała (jak one to robią?!) i wczołguje się pod kanapę.

Jednak po chwili Tomowi nudzi się kryjówka i chce z niej wyjść. Jednak nie jest to takie proste i z sekundy na sekundę desperacja kocura rośnie. Na szczęście w pobliżu jest jego kocia koleżanka, Tilly.

Bohaterska kicia jak w jakimś “Słonecznym patrolu” wskakuje pod kanapę jak do wody i wyciąga Toma, chwytem, który znamy ze szkoleń z pierwszej pomocy. Pełna profeska.

Choć cała sytuacja brzmi tragicznie, to opiekunka zwierząt nie mogła przestać się śmiać, a wraz z nią ponad 7 milionów użytkowników TikToka.

Przekonajcie się sami.
 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?