Reklama

Bezpańska suczka błąkała się po parku. Na sierści miała przerażający napis

pies z napisem dog-wow © Facebook/ Brittany May

Kiedy przechodnie zauważyli te bezpańską suczkę w parku początkowo myśleleli, że jest brudna. Kiedy podeszli bliżej, okazało się, że ktoś markerem napisał na niej wiadomość.

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

W 2018 roku po parku w Ohio błąkała się bezpańska psinka. Jej sierść wyglądała na brudną, jednak po chwili przechodnie odkryli, że to napisana markerem wiadomość.

Kiedy przechodnie podeszli bliżej zauważyli, że to nie brud pokrywa sierść suczki. Na jej boku napisano markerem: „Wolna”, a na czole: „Tylko do dobrego domu”. Ludzie zrozumieli, że ktoś porzucił zwierzaka. Od razu skontaktowali się z miejscową organizacją ratującą zwierzęta.

Nowy początek

Psinka otrzymała drugą szansę. Zmyto z niej okropne napisy i nadano imię „Marvella”. Na szczęście była zdrowa, więc szybko znalazła nowy dom.

Poprzednich właścicieli suczki odnaleziono i postawiono zarzuty znęcania się nad zwierzęciem. Pamiętajmy, że nie każdy zwierzak ma tyle szczęścia, co Marvella. Uważnie obserwujmy otoczenie, czy w okolicy nie ma porzuconych pupili. Reagujmy i wzywajmy organizacje ratujące zwierzęta.

 
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz