Skakanie dalmatuńczyka po ludziach

Brylka
Brylka

Witam serdecznie mam pytanie ,bardzo nurtuje mnie zachowanie psa mojej siostry 1,5 rocznego dalmatyńczyka który cały czas skacze po nas czyli po mnie i moim mężu (nadmienię iż my posiadamy kundelka 2 letniego wykastrowanego i straty się nie brać go jeśli wiemy że będzie dalmatunczyk bo wtedy to jest masakra)a ten dalmatyńczyk wykastrowany nie jest...cały czas piszczy dziwnie przestępuje z łapy na łapę,podgryza i cały czas skacze po nas i próbuje nas zdominować..  czy to chodzi o zapach naszego wykastrowanego już psa???denerwuje mnie jego zachowanie i to że siostra tylko na niego krzyczy a on dalej robi to samo...albo jest tak zestresowany,albo nie wybiegany albo jedno i drugie co z nim robic jak już się spotkamy????dziękuję za jakąkolwiek radę pozdrawiam 

 

3 odpowiedzi
Mona
Mona

Ojej, dziwne, a na innych nie skacze? Możliwe że czuje zapach Waszego psa. A to, że może być niewybiegany to inna sprawa i w ten sposób próbue zwrócić na siebie uwagę. Ja bym podpytała weterynarza.

Tu jest troche porad na ten temat: https://wamiz.pl/pies/porady/8619/7-skutecznych-metod-na-oduczenie-psa-skakania-na-domownikow

Cytuj
Brylka
Brylka

Dziękuję serdecznie 

Cytuj

Resztę treści znajdziesz pod reklamą

Cukierekkot
Cukierekkot

Jeżeli pies skacze, kiedy się przechodzi, to nie zwracać w ogóle na niego uwagi, nic nie mówić i nie krzyczeć na niego.

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?