Biedronka - czy można wejść z psem?

Ryska
Ryska

Hej,

czy mogę do Biedronki wejść z psem? Dotyczczas zostawiałam go przed sklepem, ale po pewnej niebezpiecznej sytuacji, która nam się przytrafiła, wolałabym mieć swojego pupila zawsze na oku. 

7 odpowiedzi
Renata887
Renata887

Hmm  ztego co sie orietnuje to niebardzo =. Nie wolno wchodzić ze zwierzętami. Najlepiej poprosić kogoś by został z pupilem w domu.

Cytuj
RKartowski
RKartowski

Nie bardzo. Dużo zależy od kierownika, ale trzeba liczyć się z tym, że możesz zostać wyproszona ze sklepu. Lepiej zostawić pieska w domu, gdy idziemy na zakupy ;) 

Cytuj
Ami
Ami

Proszę. Nie zostawiajcie psa przed sklepem. On nie rozumie, że to "na chwilkę". Dla niego to stres. Wiele może się stać - dużo dźwięków, zapachów. Może ktoś go wystraszyć, pies biegającym luzem zaatakować, chuligan skopać, może się zerwać i pod auto wpaść, albo ktoś go ukradnie. O przeżywaniu stresu nie wspomnę. Psy niekiedy źle znoszą jak wychodzimy z domu - ich terenu - a co dopiero w TAKIM miejscu? Z psem idziemy na spacer... a do sklepu z torbami na zakupy. Nie bądźmy leniwi i nieodpowiedzialni.

A do sklepu też bym nie wchodziła z psem - dla niego to nie jest frajda i dla ludzi wokoło też nie. Plus znów - dużo bodźców. I po co? Co to za problem wyprowadzić psa, odstawić do domu i iść po zakupy?

Cytuj
Jola84
Jola84

Zgadzam się, sama psiaka nie mam, ale nie raz widują pod sklepem wystraszone zwierzaki, zaczepiane czesto przez przechodniów. Zaostawianie pieska przed sklepem jest nieodpowiedzialne

Cytuj
kornelka
kornelka

ja jak wiem, że idę na większe zakupy, to nigdy nie zabieram mojej psinki. Czasem zdarzy mi się wejść do osiedlowego sklepiku, ale na dosłownie 3 sekundy. poza tym tam zwykle stoją panowie, których znam, więc piesek nie jest sam 

Cytuj

Najlepiej zostawić go w domu

Do biedronki nie ale do maxi zoo można wpuszczać psy tak jak mówiłem najlepiej zostawić pupila w domu

 

 

Cytuj
Pieski_kotki
Pieski_kotki

Najlepiej zostawić go w domu

Do biedronki nie ale do maxi zoo można wpuszczać psy tak jak mówiłem najlepiej zostawić pupila w domu

 

 

Masz rację 😊 ale jak ma ona np takiego psa co nie lubi być sam w domu albo poprostu z kimś zostanie ale woli być z panią 

Cytuj
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć tę wiadomość?