Aktualności :

Reklama

Po latach poszukiwań odnajduje swojego psa. Reakcja czworonoga chwyta za serce! (VIDEO)

Zaginiony pies dog-wow
© Facebook - МКП "Щасливі тварини"

Na początku czerwca wolontariusze schroniska dla zwierząt na Ukrainie znaleźli błąkającego się po ulicach psa. Od razu rozpoczęli poszukiwania nowego właściciela dla czworonoga. Nie zdawali sobie jednak sprawy, że zwierzę ma już dom!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 24.06.2019, 08:52, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Siła social mediów

Pracownicy schroniska od razu zrobili psu zdjęcie i umieścili je w mediach społecznościowych, aby znaleźć osobę chętną do adopcji bezpańskiego czworonoga.

Już na pierwszy rzut oka widać było, że uliczny tryb życia dał się czworonogowi we znaki. Dlatego wolontariusze nie robili sobie zbyt dużych nadziei na szybkie znalezienie psu nowej rodziny. Nie mogli bardziej się mylić!

Niebieskooki psiak natychmiast chwycił za serce internautów na całym świecie. W przeciągu godziny post został udostępniony tysiące razy.  

Spotkanie po latach

Zaledwie dwa dni później do schroniska zgłosiła się kobieta, której pies został skradziony z jej posesji w 2017 roku. Jej znajomi wysłali do niej post umieszczony przez wolontariuszy. Kobietę uderzyło podobieństwo między jej zaginionym psem a tym z wpisu na Facebooku.  

Następnego dnia, aby potwierdzić, czy na pewno zaginiony pies należy do kobiety, pracownicy schroniska zorganizowali spotkanie. To co zobaczyli tego dnia, zapamiętają na długo.

Stęskniony pies rzucił się w ramiona swojej właścicielki. Kobieta nie mogła powstrzymać łez. Po dwóch latach poszukiwań w końcu udało jej się odnaleźć jej ukochanego pupila!

Zobaczcie video z tego niezwykłego spotkania.

 

Фантастический понедельник! Слезы радости с самого утра! Наш несчастный голубоглазый алабай нашел прежних хозяев! Оказывается, парня выкрали со двора два года назад. Все это время хозяева искали его, размещали фото в группах. И вот оно - чудо. Благодаря вашим репостам собаку увидела подруга семьи, проживающая аж в Австралии!!! Позвонила владельцам и те примчались за своим сокровищем! Теперь у Лордика(да, ещё один Лорд) все будет хорошо! Ну а мы благодарим всех, кто сделал репост, ведь именно благодаря вам спасена собачья жизнь, а в душу хозяев вернулся покой!

Posted by МКП "Щасливі тварини" on Sunday, June 2, 2019