Reklama

Golden retriever wałęsa się po stacji benzynowej. Gdy mężczyzna czyta napis przy jego obroży, wszystko staje się jasne

Dew na stacji benzynowej dog-wow © Twitter - Nolyn Wilson

Młody mężczyzna z Kentucky spotkał “zagubionego” czworonoga na stacji benzynowej. Tyler Wilson spokojnie tankowa, kiedy podszedł do niego golden retriever. Początkowo mężczyzna myślał, że to bezdomny pies, jednak prawda szybko wyszła na jaw.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 27.01.2020, 19:29, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

 

Dew, uroczy golden retriever to prawdziwy wagabunda. Pies uwielbia samotne spacery bez nadzoru swoich właścicieli. Jednak, na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Dew zwyczajnie się zgubił. Tak też pomyślał Tyler. 

“Podszedł do mnie, kiedy tankowałem samochód. Kiedy usiadł obok mnie od razu pomyślałem, że ten pies zaginął” - przyznał młody mężczyzna w The Dodo

Nietypowy medal 

Tyler postanowił zwrócić zgubę właścicielom, dlatego pierwsze, co zrobił to sprawdził jego obrożę. Miał nadzieję, że tam znajdzie dane kontaktowe. Jednak, to co zobaczył wprawiło go w zaskoczenie! 

Co prawda, przy obroży czworonóg miał przyczepioną tabliczkę, ale nie było na nim adresu, za to wygrawerowana taka wiadomość: „Nazywam się Dew. Nie zgubiłem się. Lubię spacerować. Powiedz, żebym poszedł do domu”. 

Tyler nie tylko był rozbawiony całą sytuacją, ale nie spodziewał się, że spotkał na swojej drodze lokalnego celebrytę. Dew jest bowiem znany z powodu swoich licznych eskapad.

Dew i jego przygody

Zamiłowanie Dew’a do samotnych spacerów nie wynika z faktu, że jego właściciele nie chcą go regularnie wyprowadzać. Wręcz przeciwnie! Golden retriever zwyczajnie uwielbia odkrywać świat i zawierać nowe znajomości. 

Opiekunowie psa bardzo dobrze znają temperament swojego pupila, dlatego wyposażyli go w tracker GPS. Dzięki temu mogą na bieżąco śledzić ruchy Dew’a. 

Golden retriever, kiedy już zawrze nowe przyjaźnie i odkryje nowe miejsca, potulnie wraca do domu. Taki z niego obieżyświat!

Pamiętajcie o czipowaniu zwierzaków! Więcej o tym, na czym polega i ile kosztuje czipowanie, przeczytacie tutaj.
 

Much Love fr Dew

Posted by Dew's Adventures on Saturday, June 1, 2019

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz