Reklama

Owczarek niemiecki, które całe życie spędził na łańcuchu, po raz pierwszy widzi morze. Czysta radość!

Owczarek niemiecki na łańcuchu. dog-happy

Herschel pierwsze lata życia spędził na łańcuchu

© Screenshot YouTube @RockyKanaka

Herschel, owczarek niemiecki, który całe życie był uwiązany do budy, w końcu znajduje rodzinę, która rozumie psią potrzebę wolności.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Najgorsze doświadczenie

Herschel nie miał łatwego początku. Jego właściciele trzymali go na łańcuchu i ewidentnie nie rozumieli, że owczarki niemieckie to rasa, która potrzebuje wolności, zabawy i dużej dawki ruchu.

Poznaj rasę: owczarek niemiecki

W końcu psem zainteresowali się obrońcy praw zwierząt. Herschel został wzięty do schroniska i... był zachwycony! W końcu mógł chodzić na długie spacery...

Nowy dom

Niedługo potem został adoptowany, ale nowa rodzina nie mogła zrozumieć jego potrzeby ruchu i oddała go z powrotem. Na szczęście szybko znaleźli się ludzie, którzy zaakceptowali i pokochali Herschela z całym jego bagażem doświadczeń i charakterem.

Teraz nowi opiekunowie zabierają owczarka na długie spacery, bawią się, pozwalają mu próbować nowych rzeczy, które dla psów z kochających rodzin, są właściwie normą.

Najwspanialsze doświadczenie

Jednak najwspanialszym nowym doświadczeniem Herschela stała się wycieczka nad ocean. Pewnego dnia został zabrany na plaże Pacyfiku w okolicy Los Angeles. Oszołomiony widokiem fal i bezkresu morza, zaczął skakać i „krzyczeć” z radości.

Nagranie, na którym można to zobaczyć, ma już kilka milionów wyświetleń. Wcale nas to nie dziwi. Reakcja Herschela to czysta radość, której tak bardzo dziś wszyscy potrzebujemy.

Zobaczcie sami!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz