Reklama

Ten porzucony piesek ubrany w świąteczny sweterek, to najsmutniejszy widok w schronisku

Ten porzucony piesek ubrany w świąteczny sweterek, to najsmutniejszy widok w schronisku dog-happy © CBS Miami

Bobby to piesek, który miał szczęśliwą rodzinę i ciepły dom. Nagle, z dnia na dzień, jego opiekunowie stwierdzili, że czworonóg nie jest już mile widziany w ich progach.

Przez Maria Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Takie historie wywołują u nas mieszankę uczuć – złości, smutku i rozczarowania. Zastanawiamy się także, co skłoniło opiekunów do porzucenia zwierzaka. Ta historia miała miejsce kilka lat temu.

Bobby był szczęśliwym psem. Od małego mieszkał w domu, w którym był otoczony troską i miłością. Niespodziewanie, psiak znalazł się w schronisku. 

Jego rodzina przyprowadziła go do nas na smyczy po czym zwyczajnie odeszła. To był dla Bobbiego straszny cios. Patrzył, jak jego rodzina odchodzi.

Pies miał ogromne trudności z odnalezieniem się w nowej sytuacji. Nie rozumiał dlaczego został porzucony. Ponadto, w trakcie pobytu w schronisku wiele osób spoglądało w stronę jego boksu, ale nikt nie przystanął przy nim choćby na kilka sekund. Bobby jeszcze nigdy nie był tak samotny.

Magia świąt

Wolontariusze schroniska bardzo przejęli się losem nowego podopiecznego. Z niepokojem obserwowali strach i cierpienie Bobbiego. W połowie grudnia pracownicy schroniska wpadli na oryginalny pomysł. Z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia, postanowili założyć psu świąteczny sweterek. Na facebookowym profilu placówki opublikowane zostało także zdjęcie czworonoga.

Według pracowników schroniska takie działanie miało przykuć uwagę osób odwiedzających przytułek. Nietypowy pomysł wolontariuszy sprawił, że największe marzenie psiaka spełniło się – można to nazwać świątecznym cudem! Bobby został adoptowany!

Poniżej możecie obejrzeć filmik, na którym widać Bobbiego z nową mamą:

 

Natalia Zea is with #Bobby's new mom! #Adopted STORY: http://wp.me/p14KRs-1T3f

Posted by CBS Miami on Wednesday, February 10, 2016
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz