Reklama

rudy kot na tarasie

Rudy kot udaje rannego, by dostać się do domu. Pękniecie ze śmiechu (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Występ tego rudego kota jest godny Oskara!

Mówi się, że rude koty są niezbyt rozgarnięte, tymczasem patrząc na ten filmik, umieszczony w serwisie reddit przez  użytkownika almond0373, widać wyraźnie, że to są bardzo sprytne i inteligentne kociska. 

Ten kot opanował grę aktorską do perfekcji! 

Chora łapka czy manipulacja? 

Na nagraniu widzimy kota, który stoi przed drzwiami wejściowymi do domu i smutnie patrzy. Prawą łapkę ma podwiniętą pod siebie – wygląda, jakby go mocno bolała. Kot pomiaukuje i prosi o to, by się nim zaopiekować. Kto miałby serce, by mu odmówić?!

Autorka nagrania też ma miękkie serce i nie może patrzeć na to, że kotek cierpi. Zwłaszcza że wyraźnie z łapką jest coś nie tak. Kot nie może na niej stanąć. 

Lituje się nad kotem i otwiera drzwi do mieszkania i widać, że ten tylko na to czekał! Sprawnie wchodzi do mieszkania i kiedy przechadza się po kuchni, już nic go nie boli! Zapomniał o tym, że jego łapka miała jakikolwiek bolący problem! 

Kiedy wsłuchamy się w to, co mówi kobieta otwierająca drzwi, orientujemy się, że chora łapka to stały numer tego rudzielca. Najwyraźniej nauczył się już tego, jak najszybciej wytresować ludzi! 

Z komentarzy użytkowników umieszczonych pod filmikiem wynika, że wiele kotów stosuje podobne strategie manipulacji na swoich właścicielach. Sprytne bestie.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • AniaM
  AniaM
  Piękny Rudzik🐱🐱🐈ՏłOᗪKI KOᑕIᗩK🐱🐱🐱😍😍😘😘🤣😋😛😜😝
 • Marka231
  Marka231
  Słodziak ❤️❤️❤️
 • Mvp_kot-pater
  Mvp_kot-pater
  Hahahahahahhahhahahahahhahahahaahahhaha🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

3 komentarzy na temat 3

Chcesz udostępnić ten artykuł?